TÜRKİYE’NİN EĞİTİM ODAKLI İLK YERLİ GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA PLATFORMU ‘SEEMEET’ HAZIR

Bahçeşehir Koleji, yapay zeka tabanlı ‘Metodbox' uygulamasını bir adım daha ileri taşıyarak Türkiye'nin eğitim odaklı ilk görüntülü konuşma platformu olan ‘Seemeet'in tanıtımını gerçekleştirdi. Öğrenciler, ‘SeeMeet' ile güvenlik sorunu yaşamadan online eğitimleri

TÜRKİYE’NİN EĞİTİM ODAKLI İLK YERLİ GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA PLATFORMU ‘SEEMEET’ HAZIR

Bahçeşehir Koleji, iki yıldır etkin bir şekilde kullandığı ‘Metodbox' uygulamasına ek olarak öğrencilerin canlı dersler aracılığı ile etkileşimli eğitimlerine devam edebilmeleri için yeni bir uygulama geliştirdi. Türkiye'nin eğitim entegrasyonlu ilk yerli görüntülü konuşma platformu olan ‘SeeMeet' ile öğrenciler veri ihlali gibi güvenlik sorunları yaşamadan uzaktan eğitimlerini sürdürebilecek.

Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel: “Türkiye'nin bilim ve teknoloji üreten bir ülke olması hedefine biz de bilgi birikimimiz ve yatırımlarımızla katkı sunuyoruz.”

Bahçeşehir Koleji, 17 Ağustos'ta anaokullarında yüz yüze eğitime başladı. Açıklanan MEB kararları doğrultusunda Bahçeşehir Kolejinin ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri de 17 Ağustos'ta online olarak eğitime başladı.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 21:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul