UYUŞTURUCUDAN GÖZALTINA ALINAN ÜMİTCAN UYGUN'UN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Uyuşturucu kullanırken çekilen görüntüsü içtimai medyada paylaşılan ve bu kapsamda gözaltına alınan Ümitcan Uygun, emniyetteki işlemlerinin peşi sıra Ankara Adliyesine gönderme edildi.

UYUŞTURUCUDAN GÖZALTINA ALINAN ÜMİTCAN UYGUN'UN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Uygun'un emniyetteki sorgusunda, “Bu videoyu Kumsal'ın telefonundan ego çektim. Herhangi ortak toplumsal medyada yayınlamadım. Bu videoyu çektiğimde alkollüydüm. Kim kabilinden toplumsal medyada yayınlandığını bilmiyorum” halinde ifade verdiği öğrenildi.

Aleyna Çakır namına tanıdık Sema Esen'in ölümü soruşturmasında ifadesi alınan Uygun'un, toplumsal medyada narkotik kullanırken çekilen görüntüsü paylaşılmıştı. Olaya bağlı sormaca başlatan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Uygun ve beraberce narkotik kullandığı belirleme edilen arkadaşı T.K. karşı “uyuşturucu ve münebbih bap değerlendirmek ve kullanılmasını gizlemeden özendirmek” suçundan gözaltı sonucu çıkardı. Uygun ve T.K., manşet ekiplerince gözaltına alınarak emniyete götürüldü. T.K., manşet sorgusunun peşi sıra başıboş bırakılırken, zanlı Uygun, sormaca savcısına ifade özgülemek kabilinden Ankara Adliyesi'ne getirildi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1