VALİ YERLİKAYA: İNŞALLAH 2021 YILI ÖZLEDİĞİMİZ, ESKİ NORMALE KAVUŞTUĞUMUZ BİR YIL OLACAK

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 2021 yılının ilk dakikalarında 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde görevli polis ve jandarma ekiplerini ziyaret etti. Vali Yerlikaya, “İnşallah 2021 yılı özlediğimiz, eski normale kavuştuğumuz bir yıl olacak” dedi.

VALİ YERLİKAYA: İNŞALLAH 2021 YILI ÖZLEDİĞİMİZ, ESKİ NORMALE KAVUŞTUĞUMUZ BİR YIL OLACAK

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, İstanbul İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, yılbaşı gecesinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde görevli polis ve jandarma ekiplerini 2021 yılının ilk dakikalarında ziyarette bulundu.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya burada yaptığı açıklamada, “Bütün ülkeler, bütün şehirler gerçekten çok zorlu bir mücadelenin içinden geçiyor. Bir kısıtlama önleminin alındığı şu güzel vakitlerde maalesef meydanlarda değiliz, caddelerde değiliz, evlerimizdeyiz. Gerçekten şu seri kısıtlama günlerinde korona virüs salgınıyla ilgili gelinen nokta çok daha iyi günlerin yakın zamanda geleceğini gösteriyor. Yatan sayılarımız, yoğun bakımdaki yatan sayılarımız çok daha iyiye doğru gidiyor. Şunu söylemek istiyoruz, hep anlayış gösterdiniz, sabır gösterdiniz. Önlem ve tedbirlere riayet noktasında hep birbirimize yardımcı olduk. Maalesef bazen idari işlem yaptık. Yapmak zorunda kaldık ama bunu hiç isteyerek yapmadık.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 04:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul