“YÖK 2020 ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLLERİ” CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN ELLERİNDEN SAHİPLERİNİ BULDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2020-2021 Yüksek öğretim Akademik Yılı Açılış Töreni sonrasında, ‘YÖK Üstün Başarı Ödülleri'ni, ödülleri almaya hak kazanan akademisyenlere ve yüksek öğretim kurumlarına tevdi etti.

“YÖK 2020 ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLLERİ” CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN ELLERİNDEN SAHİPLERİNİ BULDU

Üniversitelerdeki bilimsel araştırma ile gerçekleştirilen çalışmaları, projeleri, tezleri ve topluma hizmet faaliyetlerini teşvik etmek amacıyla, Yüksek öğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından 2017-2018 eğitim-öğretim yılında ilk kez hayata geçirilen ve bu yıl dördüncüsü verilen “YÖK Üstün Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu.

YÖK tarafından Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen 2020-2021 Yüksek öğretim Akademik Yılı Açılış Töreni'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen ödüller, bireysel ve kurumsal olmak üzere iki kategoride sahiplerini buldu.

YÖK tarafından, “Bireysel Ödüller” kapsamında “Yılın Doktora Tez” ödüllerini almaya hak kazanan akademisyenler ve çalışmaları, hoca-talebe ilişkisine dikkat çekmek, bu konuya ehemmiyet verildiğini göstermek amacıyla, doktora öğrencisinin danışman hocası ile birlikte ödüllendirilmekte.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul