Ayvalık'ta kaçak deniz patlıcanı avcılığı yapılan 5 tekneye daha ceza

BALIKESİR'in Ayvalık ilçesinde, Sahil Güvenlik ekibi, algarna ile kaçak deniz patlıcanı avcılığı yapan 5 teknenin sahiplerine para cezası uyguladı. Böylelikle ceza kesilen tekne sayısı 10'a ulaştı. Cunda Adası'na çekilen teknelerdeki...

Ayvalık'ta kaçak deniz patlıcanı avcılığı yapılan 5 tekneye daha ceza
BALIKESİR'in Ayvalık ilçesinde, Sahil Güvenlik ekibi, algarna ile kaçak deniz patlıcanı avcılığı yapan 5 teknenin sahiplerine para cezası uyguladı. Böylelikle ceza kesilen tekne sayısı 10'a ulaştı. Cunda Adası'na çekilen teknelerdeki malzemelere el konuldu.
Ayvalık'ta kaçak olarak deniz patlıcanı avcılığı yapan teknelere karşı Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri tarafından başlatılan operasyon devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde, algarna ile deniz patlıcanı avcılığı yapan 5 tekneye para cezası kesen ekipler, bugün de 5 tekne sahibine ayrı ayrı 3 bin 292’şer TL para cezası kesti. BOM direği ile ırgat bulundurmaları yasak olan tekneler, Cunda Adası’na çekildi. Teknelerde bulunan ve kaçak avcılıkta kullanılan malzemelere de el konuldu.
Sahil Güvenlik Komutanlığı'na bağlı ekipler, Ayvalık ilçesinde kaçak deniz patlıcanı avcılığına karşı İçliman, Paşalimanı, Balıkhane ve Cunda Köprüsü yakınlarında denetimlerini sürdürüyor.

 

  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı