Çocuklarım aç' diyerek kendini yakan Adem Yarıcı hayatını kaybetti!

Hatay'da bir kişi, "Çocuklarım aç" diyerek valilik önünde kendini ateşe verdi. Yaralı kurtulan A.Y. Hatay Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Olayın ardından açıklama yapan Hatay Valiliği, Adem Yarıcı'nin kalp krizi sonucu vefat ettiğini söyledi.

Çocuklarım aç' diyerek kendini yakan Adem Yarıcı hayatını kaybetti!

‘Çocuklarım aç’ dedi, valilik önünde kendini yaktı!

Hatay Valiliği önüne gelen bir Adem Yarıcı "Çocuklarım aç, iş istiyorum anlamıyor musunuz?" diyerek kendini yaktı. Uzun süredir işsiz olduğu öğrenilen Adem Yarıcı'ya yangın tüpleriyle polisler müdahale etti. İki çocuk babası Adem Yarıcı, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Hatay’ın Antakya ilçesinde bulunan Hatay Valiliği önünde, bir süredir işsiz olan Adem Yarıcı isimli bir kişi “Çocuklarım aç” diyerek kendini yaktı. Yanan kişi müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.

Adem Yarıcı’ya yangın esnasında yangın tüpleriyle müdahale edildi. Hatay İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve Valilik Özel Kalem Müdürü de olay yerine gelerek, intihar girişiminde bulunan Adem Yarıcı ile konuştu. Yerel gazete olan Körfez gazetesinin haberine göre Adem Yarıcı, çocuklarının aç olduğunu ve işsizlikten bunaldığını söyledi.

Olayın  ardından Adem Yarıcı, Hatay Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

HATAY VALİLİĞİ: HAYATINI KAYBETTİ

Valilik ilerleyen konuyla ilgili yapılan açıklamada ise Adem Yarıcı’nin kurtarılamadığı duyuruldu. Adem Yarıcı’nin ‘kalp krizi sonucu vefat ettiği’ belirtilen açıklama şöyle: “Hatay Valiliği araç giriş kapısı önünde, 07 Şubat 2020 Cuma günü saat 8.30’da kendine zarar verme amacıyla üzerine yanıcı madde dökerek, kendini yakma girişiminde bulunan Adem Yarıcı’ya, Valilik personeli tarafından ilk müdahalesi yapıldıktan sonra gerekli tıbbı müdahale için Hatay Devlet Hastanesine ambulansla sevki sağlanmıştır. 

Hatay Devlet Hastanesinden Mersin Devlet Hastanesi yanık ünitesine sevk edilmek üzere giderken Hatay Dörtyol ilçesi mevkiinde ambulansta geçirdiği kalp krizi sonucu tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmiştir. 

Vatandaşımıza Allah’tan rahmet acılı ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul