United Group, Ulusal Kalite Hareketi’ne katıldı

İSTANBUL, () / (KURUMSAL HABER) - TÜRKİYE Kalite Derneği (KalDer) tarafından yürütülen Ulusal Kalite Hareketi’ne (UKH) dahil olan United Group ile KalDer arasında İyi Niyet Bildirgesi imzalandı. Entegre Tesis Yönetim, güvenlik, profesyonel...

United Group, Ulusal Kalite Hareketi’ne katıldı

İSTANBUL, () / (KURUMSAL HABER) - TÜRKİYE Kalite Derneği (KalDer) tarafından yürütülen Ulusal Kalite Hareketi’ne (UKH) dahil olan United Group ile KalDer arasında İyi Niyet Bildirgesi imzalandı.
Entegre Tesis Yönetim, güvenlik, profesyonel temizlik ve güvenlik, inşaat, eğitim, seyahat hizmetleri, organizasyon, otomotiv ve teknoloji sektörlerinde hizmet sunan United Group, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından yürütülen Ulusal Kalite Hareketi’ne (UKH) dahil oldu. İyi Niyet Bildirgesi, KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Görgün Özdemir ve United Group İcra Kurulu Başkanı İlhan Altun tarafından şirket merkezinde törenle imzalandı.
“ENTEGRE ÇÖZÜMLERİ YÜKSEK KALİTEYLE SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Törende konuşan İlhan Altun “Şirket olarak Ulusal Kalite Hareketi’nin İyi Niyet Bildirgesi’ne attığımız bu imza ile mükemmelliğin temel kavramlarını hayata geçirme konusunda kararlı olduğumuzu deklare etmiş oluyoruz. İdari ve saha personelimizle birlikte yaklaşık 8 bin kişilik bir aile olarak, paydaşlarımıza, hizmet verdiğimiz her alanda entegre çözümleri yüksek kaliteyle sunmaya devam edeceğiz” dedi.
Kalite Derneği Yönetim Kurulumu Başkanı Görgün Özdemir ise açıklamasında “United Group’un EFQM Mükemmellik Modelini esas alarak, özdeğerlendirmeyi sürekli gelişim aracı olarak kullanması, iş dünyası için oldukça olumlu bir gelişme. KalDer olarak United Group’u bu konuda destekliyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1