Cam Temizliği'nde uzman isim Erya Temizlik Şaşırttı!

Geçtiğimiz günlerde şişlide lüks bir otelin cam temizliği haberlere konu olmuştu.  Gebze Merkezli Erya Temizlik ve Sosyal Hizmetler ekibine bağlı istanbul Şişli’de lüks bir otelin camlarını temizlemek için çatısından iple sarkan 8 temizlik işçisinin metrelerce yükseklikteki temizlik işlemi görenleri hayrete düşürdü.

Cam Temizliği'nde uzman isim Erya Temizlik Şaşırttı!

Gebze Temizlik Şirketi Gebze Merkezli Erya Temizlik ve Sosyal Hizmetler ekibine bağlı istanbul Şişli’de lüks bir otelin camlarını temizlemek için çatısından iple sarkan 8 temizlik işçisinin metrelerce yükseklikteki temizlik işlemi görenleri hayrete düşürdü.

Lüks bir otelin camlarını temizlemek için çatıya bağlı olan iple aşağıya sarkan 8 işçi, yürekleri ağza getirdi. İşçilerin kendince güvenlik önlemlerini almasına rağmen metrelerce yükseklikte çalışmaları, vatandaşları korkuttu. Yalnızca çatıya bağlı olan ipleriyle havada kalan işçiler, adeta ölümle dans etti. İşçilerin izleyen vatandaşlar ise gördükleri manzara karşısında şaştı kaldı.

Konu ile ilgili görüştüğümüz Erya Temizlik ve Sosyal Hizmetler Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Çelik çalışan işçilerimiz profesyonel hertürlü eğitimi almış çalışma arkadaşlarımızdır. Güvenlik önlemlerimiz maximum seviyededir , korkulacak bir durum yoktur. Medyada çıkan olumsuz haberler tamamen asılsızdır, bizim için öncelik can güvenliğidir işimizi profesyonel şekilde yapıyoruz.

Dış Cephe Cam Temizliği alanında etkili bir temizlik gerçekleştiren Erya Temizlik son derece profesyonel bir işçilik yapmaktadır. Dış Cephe Cam Temizliği konusunda son derece profesyonel olan şirket çalışanlarımız her bakımdan eğitimlidir ve kaliteli bir temizlik hizmeti sunmaktadır.

Dış Cephe Cam Temizliği çalışanlarımız işlerinde son derece profesyonel ve bu konuda en iyi hizmeti veren kalitede personellerdir. Her türlü temizlik araç ve gerecini kullanabilen ve Dış Cephe Cam Temizliği konusunda oldukça detaylı bir temizlik hizmeti sunmaktadırlar. Plaza ya da iş hanı gibi büyük mekânların Dış Cephe Cam Temizliği oldukça zor olduğu için Dış Cephe Cam Temizliği yapan personellerin bu konuda oldukça deneyimli olmaları gerekmektedir. Herhangi bir iş kazası oluşmadan ve tüm puslanmaların oluşmasına izin vermeden yapılacak olan bu temizlik hizmeti oldukça tecrübe ister. Şeklince konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2018, 03:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1