Tamburlu Dolomit Taşı Marmara Taş Market

Marmara Taş Market,  Türkiye ve Avrupa ülkelerine hizmet veren Bursa Gemlik merkezli bir doğal taş üreticisidir.

Tamburlu Dolomit Taşı Marmara Taş Market

Daha çok tamburlu dolomit üretimi konusunda kendini geliştirmiş ve bu yönde uzmanlaşmış kadrosu ile yaklaşım 30 çeşit doğal taş çeşidini peyzaj sektörünün hizmetine sunmaktadır. Klabalık şehirlerin stresli ve yoğun temposundan kurulmak isteyen bireyler için bahçe düzenlemeleri daha bir önem kazanmıştır. Belki de bahçeler bugüne kadar hiç bu kadar değerli olmamıştı. Açık alanlarınızın keyfini çıkarmak için ihtiyacınız olan tüm peyzaj malzemelerini sağlamak için buradayız. İster bahçe taşları ve doğal taştan oyma banklar  veya doğal taş saksıları bahçelerinize taşımak istiyor olun, isterseniz tamburlu dolomit ile gabion duvarlar inşaa etmek istiyor olun Marmara Taş Market bu konularda sizin en yakın çözüm ortağınız olacaktır. 


Onbeş yılı aşkın süredir kurulmuş, uzman kadro ile kaliteli ürünleri peyzaj markete sunan kurumsal bir firma olarak Marmara Taş Market ürettiği ürünler konusunda imalatın her safhasında sizing mutluluğunuzu ön planda tutan bir yaklaşımı ile türevlerinden bir adım önde olmak için yoğun bir mesai harcamaktadır.Bir peyzaj malzemeleri işletmesi olan güler yüzlü ekibimiz, her büyüklükteki proje hakkında size tavsiyelerde bulunacaktır. Hizmet kalitemizle gurur duyuyoruz ve ülke çapında hızlı teslimatımızla ünlüyüz. Özellikle doğal taştan yapılmış Sütun monolitler ile Avrupa’ da oldukça büyük şöhret elde etmiş bulunmaktayız.


Geniş bahçemiz ve iyi stok seviyemiz, ihtiyacınız olan şey stoklarımızda yoksa, normalde size hızlı bir şekilde ulaştırabileceğimiz anlamına gelir.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1