İstanbul Beykoz'da eski kundura fabrikası film platosunda yangın!

İstanbul Beykoz'daki dizi ve film çekimlerinin gözde mekanı olan eski kundura fabrikasında yangın çıktı. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'ten gelen son dakika açıklamasına göre; yangın kontrol altına alındı. Beykoz'daki yangında ölü ya da yaralı yok.

İstanbul Beykoz'da eski kundura fabrikası film platosunda yangın!

İstanbul Beykoz Yalıköy'de bulunan eski kundura fabrikasının olduğu bölgede yangın çıktı. Fabrikanın film platosu olarak kullandığı öğrenildi. Beykoz Belediye Başkanı yaptığı açıklamada "Yangın kontrol altına alındı, can kaybı ya da yaralalnan yok" dedi.

FİLM PLATOSU OLARAK KULLANILIYOR

Beykoz Yalıköy'de bulunan eski kundura fabrikasının olduğu bölgede yangın çıktı. Yangına müdahale etmek için Beykoz, Ümraniye ve Kavacık'tan çok sayıda itfaiye ekibi bölgeye yönlendirildi.

Gökyüzünü kaplayan siyah dumanlar kilometrelerce uzaktan görülebilirken fabrikanın film platosu olarak kullanıldığı öğrenildi.

İstanbul İtfaiyesi Daire Başkanı Ali Karahan da yaptığı açıklamada "Yaralı, can kaybı yok." dedi...

Pek çok dizi ve film çekimine ev sahipliği yapan alanda en son Diriliş Ertuğrul isimli dizi çekiliyordu.

İstanbul Beykoz'da bulunan kundura fabrikasında öğle saatlerinde yangın çıktı.

Konu ile ilgili Beykoz Kundura'nın bağlı olduğu şirketten yapılan açıklamada "Yangın, Diriliş Ertuğrul Dizisinin çekildiği yerde çıkmış. Dizi çekimi için kullanılan çadırlarda yangın meydana geldi. Yangın kontrol altına alındı. Herhangi bir can kaybı olmaması sevindirici. Beykoz Kundara'da tescilli ağaç ve yapılarımız da bulunuyor. Yangının bu alanda çıkmaması sevindirici. Şimdi soğutma çalışmaları yapılıyor. İtfaiyenin raporu sonrası yangının neden çıktığı daha net anlaşılır" denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1