İstanbul Çağlayan Adalet Sarayı'nda intihar

İstanbul Çağlayan Adalet Sarayı'nda intihar şoku! 6.kattan atladı. İstanbul Çağlayan Adalet Sarayı'nda 6.kattan atlayarak intihar eden İbrahim Özkan isimli vatandaş ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastaneden hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Şişli Kaymaklığı olayla ilgili bir açıklama yayımladı.

İstanbul Çağlayan Adalet Sarayı'nda intihar

İstanbul Adalet Sarayı'nda 6. kattan atlayan şahıs hayatını kaybetti. Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'nda 6. kattan atlayan İbrahim Özkan isimli şahıs yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

KAYMAKLIK OLAYLA İLGİLİ AÇIKLAMLA YAPTI

Şişli Kaymakamlığınca olaya ilişkin yapılan açıklamada: "Bugün İstanbul 56. Asliye Ceza Mahkemesinde yapılan bir duruşmaya katılmak üzere, Çağlayan İstanbul Adliyesi'ne giden Edirne ili nüfusuna kayıtlı ve 1984 doğumlu İbrahim Özkan, duruşma sonrasında henüz bilinmeyen bir nedenle saat 12.20 sıralarında binanın 6. katından ara boşluğa atlamıştır. 112 Acil ekiplerinin müdahalesiyle hastaneye kaldırılan İbrahim Özkan yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmiştir. Aile ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz denildi."

Özkan'ın, İstanbul 56. Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılandığı, trafik güvenliğini tehlikeye sokmak suçundan 4 ay hapis cezası aldığı öğrenildi. Kararda, hükmün açıklanması ise geri bırakılmış. 

Daha önceki savunmalarında alkollü araç kullandığı için pişman olduğunu söyleyen Özkan, duruşmada anksiyete bozukluğu olduğunu söyleyerek beraatini istemişti. İntihar etmeden önce görülen karar duruşmasında ise Özkan'ın, “Bir daha böyle birşey inşallah başıma gelmez” dediği öğrenildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul