Ebeler Gebeler Bebeler Şenliği

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde Ebeler Haftası nedeniyle düzenlenen '4'üncü Ebeler, Gebeler, Bebeler Şenliği'nde hastane bünyesinde görev yapan ebeler doğumlarını yaptırdıkları bebekler ve aileleri ile buluştu.

Bebeklerin ayak izlerinin bulunduğu belgelerin ailelere hediye edildiği ve ebelere sertifikaların takdim edildiği şenlikte, doğumunda bulundukları bebeklerin 3-4 yaşlarına geldiğini gören ebeler duygu dolu anlar yaşadı.

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği ve Kültürpark Rotary Kulübü'nün destekleriyle Ebeler Haftası nedeniyle 4'üncüsü düzenlenen 'Ebeler, Gebeler, Bebeler Şenliği' coşku ile gerçekleşti. Hastane bünyesinde çalışan ebelerin doğumunu yaptırdığı bebeklerle buluştuğu şenliğe, Gebe Okulu Sorumlu Ebesi Mehtap Er, Hastane Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Sırrı Sorguç, Gebe Okulu Sorumlu Hekimi Doç. Dr. Gürsoy Pala, Yenidoğan Hekimi Doç. Dr. Yekta Öncel, Hastane Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hacer Rastgel, Kültürpark Rotary Klübü üyeleri, hastane hekimleri, gebeler, ebeler ve bebeklerin aileleri katıldı.

3- 4 yaşlarına gelmiş bebeklerle karşılaşan ebeler, bebekler ve aileleriyle fotoğraf çektirerek duygulu anlar yaşadı. Ailelere, bebeklerine doğum yaptıran ebelerin isimlerinin yazılı olduğu, bebeklerin ayak izlerinin bulunduğu belgeler ve çeşitli hediyeler verildi. Hamilelik sürecinde olup Gebe Okulu'na katılan gebelere katılım belgesi ve daha önce Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde doğum yapan annelere ve bu doğumu gerçekleştiren ebelere teşekkür belgesi verildikten sonra, şenlik zumba eğitmenlerinin gösterisi, müzik ve kokteyl eşliğinde sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 22:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul