Kocaeli'de Gelecek Partisi Büyük Birlik Partisi'ni Ziyaret Etti

Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran ve yönetimi 28 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleştirdikleri il kongresine katılım gösteren Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanı Remzi Kaya ve yönetimini makamında ziyaret etti.

Kocaeli'de Gelecek Partisi Büyük Birlik Partisi'ni Ziyaret Etti

Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, il başkan yardımcıları Abdulkadir Şeker , Mehmet Fatih Şıkoğlu ve İzmit İlçe Başkanı Ömer Uçar ile birlikte BBP İl Başkanı Remzi Kaya , il sekreteri Davut Eşe, Alperenler ocakları Kocaeli il Başkanı Murat Ağçay , Kadın Kolları Başkanı  Hilal Cevrim'i BBP Kocaeli İl Binasında ziyaret etti.

Üç hafta önce gerçekleştirilen kongrelerine katılan BBP İl Başkanı Remzi Kaya’ya teşekkür ziyareti gerçekleştiren Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, bu tür temas ve ziyaretlerin siyaset ikliminde olması gereken en önemli unsur olduğunu vurguladı. Kongreye davet edilmekten ve iadeyi ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren başkan Remzi Kaya da ortak paydanın Kocaeli ve Türkiye olduğunu belirterek yeni kurulan ve tüm Türkiye’de teşkilatlanma çalışmalarını yürüten Gelecek Partisi ve il başkanı Ömer Faruk Başaran’a başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 00:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul