8,5 AYLIK HAMİLE ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ, BİKİNİSİYLE PEŞ PEŞE POZ VERDİ

8,5 aylık hamile Özge Özpirinçci, yakın arkadaşı Berrak Tüzünataç ile kamera karşısına geçerek bikinisiyle poz verdi. Tüzünataç da peş peşe verdikleri pozları sosyal medya hesabından paylaştı.

8,5 AYLIK HAMİLE ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ, BİKİNİSİYLE PEŞ PEŞE POZ VERDİ

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren güzel oyuncu Özge Özpirinçci, şimdilerde ilk bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. 8,5 aylık hamile olan oyuncu, günbatımında poz verdi.

GÜNBATIMINA KARŞI POZ VERDİLER

Burak Yamantürk ile 7 yıldır aşk yaşayan ve kız bebek bekleyen Özpirinçci, yakın arkadaşı Berrak Tüzünataç ile sahilde objektif karşısına geçti. Bikinisiyle pozlar veren Özpirinçci'nin karnı burnunda halleri de dikkat çekti. Özge Özpirinçci ile pozlarını 521 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan Berrak Tüzünataç, "Gün batımından önce" notunu düştü. İkilinin pozları kısa sürede sosyal medyada hızla yayıldı.

"BEBEK AKREP BURCU OLMASIN DİYE DUA ETTİK"

Geçtiğimiz günlerde hamileliğiyle ilgili konuşan oyuncu, Tüzünataç'la birlikte bebeğinin akrep burcu olmaması için dua ettiklerini söylemişti.

İşte ikilinin dikkat çeken pozları...

8,5 aylık hamile Özge Özpirinçci, bikinisiyle peş peşe poz verdi8,5 aylık hamile Özge Özpirinçci, bikinisiyle peş peşe poz verdi8,5 aylık hamile Özge Özpirinçci, bikinisiyle peş peşe poz verdi8,5 aylık hamile Özge Özpirinçci, bikinisiyle peş peşe poz verdi8,5 aylık hamile Özge Özpirinçci, bikinisiyle peş peşe poz verdi8,5 aylık hamile Özge Özpirinçci, bikinisiyle peş peşe poz verdi8,5 aylık hamile Özge Özpirinçci, bikinisiyle peş peşe poz verdi 8,5 aylık hamile Özge Özpirinçci, bikinisiyle peş peşe poz verdi

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2021, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1