ALEYNA TİLKİ'DEN DEMET AKALIN'A ŞOK SÖZLER!

Şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün Emirgan'da görüntülendi. Dubai tatilinden dönen Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda kendisiyle polemiğe giren Demet Akalın'a bakın ne cevap verdi...

ALEYNA TİLKİ'DEN DEMET AKALIN'A ŞOK SÖZLER!

İngilizce albüm çıkaracağını söyleyen Tilki, "Risk alarak böyle bir albüme giriştim. Dünya starı olmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

"OMURGASIZ OLAMAM"

"Tarzıma yakışmayan bir şarkıyı seslendirmem" diyen Tilki, "16 yaşında değilim! 21 yaşındayım artık. Bu yaştan sonra omurgasız olamam" dedi.

AKALIN'IN O SÖZLERİ HATIRLATILDI

Demet Akalın, Tilki hakkında, "Dünya starı olacağını söylüyordu. Yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. Artık Hira bile izlemiyor onun dizisini" demişti.

"BENİ ÇOK DÖVDÜLER"

Ünlü şarkıcı, Akalın'ın bu sözlerini hatırlatan muhabire, "Nefret ve öfke kimseyi beslemez. Benim kapım herkese açık. 16 yaşında gay barda şarkı söylediğimde tüm ülke üstüme gelmişti. Beni çok dövdüler. Şimdi, 'Aleyna doğru yolda diyorlar' diyerek Akalın'a mesaj gönderdi.

Aleyna Tilki'den Demet Akalın'a şok sözler! Aleyna Tilki'den Demet Akalın'a şok sözler! Aleyna Tilki'den Demet Akalın'a şok sözler! Aleyna Tilki'den Demet Akalın'a şok sözler!

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2021, 00:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1