ALEYNA TİLKİ'DEN FLAŞ TARKAN İTİRAFI!

Şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün Etiler'deydi. Kırtasiye dükkanı çıkışı görüntülenen Tilki, megastar Tarkan ile ilgili flaş bir itirafta bulundu. İşte detaylar...

ALEYNA TİLKİ'DEN FLAŞ TARKAN İTİRAFI!

Annesi Havva Öztel ile birlikte Dubai tatilinden dönen Aleyna Tilki, tatilin güzel geçtiğini söyledi. Tilki, "Türkiye'ye geleli 1-2 gün oldu. Sakin bir tatil geçirdik. Kuzey kutbunu çok severim sonsuzluk hissi verir bana. Çöllerde de bir sonsuzluk hissi var. O yüzden çok seviyorum" diye konuştu.

"İNGİLİZCE ALBÜM GELİYOR"

İngilizce albümde sona yaklaştığını açıklayan Aleyna Tilki, önümüzdeki sene albümün hazır olacağını söyledi: "İngilizce rock-pop bir albüm yaptım bitti. Son rötuşları yapılacak. Gelecek sene İngilizce albümüm geliyor. Dünya çapında tanınan bir sanatçı olacağım" dedi.

"ÇOK ÖZEL BİR RUH"

Aleyna Tilki, "Tarkan'ı nasıl buluyorsunuz?" sorusuna, "Herkesin yolu farklı. Tarkan, ülkemizin en önemli seslerinden ve en özel ruhlarından biri" yanıtını verdi.

Tarkan ile hiç tanışmadığını söyleyen Tilki, "Henüz Tarkan ile tanışma fırsatımız olmadı. Onunla tanışmayı çok istiyorum" diye konuştu. Aleyna Tilki'den flaş Tarkan itirafı! Aleyna Tilki'den flaş Tarkan itirafı! Aleyna Tilki'den flaş Tarkan itirafı! Aleyna Tilki'den flaş Tarkan itirafı!

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2021, 23:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1