Aleyna Tilki'nin fotoğrafı photoshop mu?

Dil eğitimi için Amerika'da bulunan Aleyna Tilki, Malibu sahiline gitti. Oradan bir fotoğraf paylaşan Aleyna Tilki adeta, 'yok artık' dedirtti1,75 boyundaki genç şarkıcı Aleyna Tilki, paylaştığı fotoğrafla şok etkisi yarattı. 

Aleyna Tilki'nin fotoğrafı photoshop mu?

Mart'ta 18 yaşına girecek olan Aleyna Tilki'den Malibu pozları... Yabancı dilini geliştirmek için Amerika'ya giden Aleyna Tilki adından söz ettirmeye devam ediyor.

Genç yaşına rağmen büyük başarı elde eden Aleyna Tilki'nin paylaşımları olay oldu. Tilki'nin son fotoğraflarına sosyal medya kullanıcıları "Photoshop'u abartmış, 2 ayda hem uzamış hem de zayıflamış" yorumunda bulundu.

Photoshop iddialarına Tilki şu yanıtı verdi: "Fotoğraflarımda da o kadar güzelim ki demek ki gerçek olduğuna inanamıyorlar. Bir tane filtre yok fotoğrafımda çatlayın."

Bacaklarının uzunluğu ve inceliği dikkat çeken şarkıcının fotoğrafı kısa sürede yorum yağmuruna tutuldu.

YORUMA KAPATTI

Kimisi fotoğrafın, 'çekim açısından' öyle olduğunu söylerken kimisi de, 'Photoshop' dedi. 

Tilki daha sonra bu fotoğrafını yoruma kapatarak, "Yorumdan tel kitleniyor. Bi yavaş ya." notunu düştü.

"BENİ CANLI GÖREN HALÜSİNASYON SANIYOR"
Aleyna Tilki, bu fotoğrafına 'Photoshop' diye yorum yapanlara, "Fotograflarımda da o kadar güzelim ki demek kiii gerçek olduguna inanamıyorlar. Bir tane filtre yokkk fotomda çatlayın. :D. Ki fotoğraflarda olduğumdan çok daha kötü çıkarım. Ona shop diyorsanız... Zaten canlıda gören de halüsinasyon sanıyor beni. Alıştım" cevabını verdi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep
Zeynep - 12 ay Önce

Bende istiyorum

SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı