ALEYNA TİLKİ, TÜRKİYE'Yİ TERK ETTİ! TAKİPÇİLERİ İÇİN VEDA PAYLAŞIMINDA BULUNDU

Geçtiğimiz günlerde iki yıldır zor günler geçirdiğini ve pek bir şey üretemediğini söyleyen Aleyna Tilki, yurt dışına çıkarak veda paylaşımında bulundu. Genç şarkıcı, '4 ay sonra görüşürüz. Ben gidiyorum millet' dedi.

ALEYNA TİLKİ, TÜRKİYE'Yİ TERK ETTİ! TAKİPÇİLERİ İÇİN VEDA PAYLAŞIMINDA BULUNDU

Cevapsız Çınlama ve Sen Olsan Bari gibi kısa zamanda çok popüler olan şarkılarıyla büyük bir şöhrete kavuşan Aleyna Tilki, geçtiğimiz aylarda "Retrograde" isimli parçasıyla sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Ancak istediği ilgiyi yakalayamayan genç şarkıcı, son yaptığı paylaşımında yurt dışını çıktığını takipçilerine duyurdu.

"4 AY SONRA GÖRÜŞÜRÜZ"

Duyurusunu kişisel Instagram hesabından yapan ünlü şarkıcı, "4 ay sonra görüşürüz. Ben gidiyorum millet" dedi. Tilki, bir sonraki hikaye paylaşımını ise Londra'dan yaptı.

HAKKINDAKİ AŞK İDDİALARINA DA YANIT VERMİŞTİ

Son zamanlarda hakkında yapılan aşk haberlerine sitem eden Aleyna Tilki, "Bir süredir Aleyna'nın sevgilisi şöyle böyle diye konuşuyorsunuz. Benim sevgilim falan yok. Ben bu çağın sevgili tabularını kabul etmiyorum. Beni bir daha herhangi birinin sevgilisi olarak konuşamazsınız. Asılsız ve yalan olmuş olacak çünkü." demişti.

Aleyna Tilki, Türkiye'yi terk etti! Takipçileri için veda paylaşımında bulundu

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2021, 03:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1