ALİNA BOZ SETLERDE BÜYÜDÜM!

Ünlü oyuncu Alina Boz, Kerim Savaş Sarı'nın YouTube kanalındaki programa konuk oldu.

ALİNA BOZ SETLERDE BÜYÜDÜM!

Ünlü oyuncu Alina Boz, Kerim Savaş Sarı'nın YouTube kanalındaki programa konuk oldu. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk yapan Boz, setlerde büyüdüğünü belirtti. Genç oyuncu, dışarıdan bakıldığında soğuk biri gibi durduğunu söyledi: "Okulda hep şunu duydum. 'Biz seni tanımadan önce çok soğuk birisi sanıyorduk.' Sanıldığı gibi soğuk biri değilim. Bir arkadaş gurubum var. Onlar için her şeyi yaparım." Unutkan olduğunu da ifade eden Boz, "Biraz balık hafızalıyım. İnsanların isimlerini unutuyorum. Okuduklarım aklımda kalmıyor" dedi.

5 SAAT BOYUNCA AĞLADIM

Alina Boz, "Hayallerin var mı?" sorusuna şu yanıtı verdi: "13 yaşımdan beri dizilerde oynuyorum. Gidip göremediğim yerler var. Oraları görmek istiyorum." Duygusal biri olduğunu da söyleyen oyuncu, rol aldığı "Paramparça" dizisinin final yemeğinde 5 saat boyunca ağladığını açıkladı: "15'imden 18 yaşıma kadar o dizideydim. Herkesten daha çok settekileri gördüm."

Alina Boz setlerde büyüdüm!

Filmi festivalde yarışacak

Alina Boz'un Nur Fettahoğlu ile başrolü paylaştığı Emre Sefer'in yazıp yönettiği "Babamın Öldüğü Gün" adlı kısa filmin çekimleri İstanbul'da tamamlandı. Babalarının cenazesinde bir araya gelen iki kız kardeşin hikayesini anlatan film, 2022'den itibaren festivallerde yarışacak. Alina Boz setlerde büyüdüm!

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2021, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1