AŞK YAŞADIKLARI İDDİA EDİLEN MİRAY DANER VE OĞULCAN ENGİN BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİ

Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, Ezgi Eyüboğlu'nun ardından yine oyuncu bir sevgili buldu. Engin'in Miray Daner ile birlikte olduğu ortaya çıktı. Dün gece bir mekandan birlikte çıkarken görüntülenen ikilinin aşkı ise belgelenmiş oldu.

AŞK YAŞADIKLARI İDDİA EDİLEN MİRAY DANER VE OĞULCAN ENGİN BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİ

Sosyal medya fenomeni Ala Tokel'le beraberliği kısa süren Engin, iddiaya göre geçen günlerde menajerinin doğum gününde Miray Daner'le tanıştı. İkili arasında flörtle başlayan yakınlık ilişkiye dönüştü.

BİR MEKANDAN BİRLİKE ÇIKTILAR

Uçankuş'un haberine göre Dün gece saatlerinde bir mekandan birlikte çıkarken görüntülenen Oğulcan Engin ve Miray Daner İstanbul trafiğini birbirine katarak gazetecilerle adeta köşe kapmaca oynadı. İkili görüntü vermemek için oldukça çaba gösterdi.

Aşk yaşadıkları iddia edilen Miray Daner ve Oğulcan Engin birlikte görüntülendi

ESKİ SEVGİLİ KISKANÇLIK KRİZİNİ

Öte yandan geçen günlerde Aşk 101 ekibiyle Emirgan Gizli Kalsın'da eğlenen Kubilay Aka'nın da eski sevgilisi Miray Daner'i Oğulcan Engin'le gördüğü ve kıskançlık krizine girdiği de söylentiler arasında yer alıyor.

Aşk yaşadıkları iddia edilen Miray Daner ve Oğulcan Engin birlikte görüntülendiAşk yaşadıkları iddia edilen Miray Daner ve Oğulcan Engin birlikte görüntülendiAşk yaşadıkları iddia edilen Miray Daner ve Oğulcan Engin birlikte görüntülendi Aşk yaşadıkları iddia edilen Miray Daner ve Oğulcan Engin birlikte görüntülendi

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2021, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1