AŞKA GELEN OYUNCU EDA ECE, BASKETBOLCU SEVGİLİSİYLE POZLARIYLA PAYLAŞTI

Geçtiğimiz hafta adı eski partneri Danilo Zanna ile aşk iddiasına karışmasına tepki gösteren oyuncu Eda Ece, sosyal medya hesabından aşka gelerek basketbolcu sevgilisiyle pozlarını paylaştı.

AŞKA GELEN OYUNCU EDA ECE, BASKETBOLCU SEVGİLİSİYLE POZLARIYLA PAYLAŞTI

FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisindeki Yıldız Argun rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Eda Ece, özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü isimlerin başında gelen oyuncu, son olarak sevgilisiyle pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

SEVGİLİSİ KALP EMOJİSİYLE KARŞILIK VERDİ

Instagram'da 5,3 milyon takipçisi bulunan Eda Ece, basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile pozlarını "Gerçek hayat 2" notuyla paylaştı. Oyuncunun paylaşımı kısa sürede 507 binden fazla beğeni aldı. Buğrahan Tuncer ise Eda Ece'nin paylaşımına kalp ve öpücük emojisi koydu.

Aşka gelen oyuncu Eda Ece, basketbolcu sevgilisiyle pozlarıyla paylaştı

ÜNLÜ İSİMLER YORUM YAĞDIRDI

İkilinin aşk dolu pozlarını gören İdil Fırat, Zeynep Sever Demirel, Yeliz Şar, Seda Sayan, Demet Akalın ve Danla Bilic ise yorum yaptı.

Aşka gelen oyuncu Eda Ece, basketbolcu sevgilisiyle pozlarıyla paylaştı Aşka gelen oyuncu Eda Ece, basketbolcu sevgilisiyle pozlarıyla paylaştı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2021, 08:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1