ASLIŞAH ALKOÇLAR, DÜN DOĞUM YAPTI

Geçtiğimiz şubat ayında Kaan Demirağ ile nikah masasına oturan Aslışah Alkoçlar, dün doğum yaptı. Erkek bebeği olan Alkoçlar, bebeğine Cem adını verdi. Çiftten Alkoçlar, müjdeli haberi de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla verdi.

ASLIŞAH ALKOÇLAR, DÜN DOĞUM YAPTI

Usta oyuncu Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, şubat ayında Kaan Demirağ ile evlendikten kısa bir süre sonra bebek beklediğinin müjdesini verdi. Hamilelik döneminde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Alkoçlar, müjdeli haberi de yine Instagram hesabından verdi.

DÜN DOĞUM YAPTI

Kaan ve Aslışah Demirağ çiftinin ilk bebekleri dün dünyaya geldi. Bebeğine Cem adını veren Aslışah Alkoçlar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Oğlumuz Cem Demirağ 26.09.2021'de doğdu. Heyecanımız ve mutluluğumuzu bizimle paylaşan herkese sonsuz teşekkürler" ifadelerini kullandı.

Aslışah Alkoçlar, dün ilk bebeğini dünyaya getirdiAslışah Alkoçlar, dün ilk bebeğini dünyaya getirdiAslışah Alkoçlar, dün ilk bebeğini dünyaya getirdiAslışah Alkoçlar, dün ilk bebeğini dünyaya getirdiAslışah Alkoçlar, dün ilk bebeğini dünyaya getirdiAslışah Alkoçlar, dün ilk bebeğini dünyaya getirdi Aslışah Alkoçlar, dün doğum yaptı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2021, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1