AYRILALI 10 GÜN OLMUŞTU! SELİN CİĞERCİ, ESKİ EŞİ İLE BARIŞMA FİKRİNE YEŞİL IŞIK YAKTI

Geçtiğimiz hafta futbolcu Gökhan Çıra ile 2 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Selin Ciğerci, Gülben Ergen konserinde görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerle sohbet eden Ciğerci, eski eşiyle barışma ihtimaline yeşil ışık yaktı.

AYRILALI 10 GÜN OLMUŞTU! SELİN CİĞERCİ, ESKİ EŞİ İLE BARIŞMA FİKRİNE YEŞİL IŞIK YAKTI

2019 yılında evlenen Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra çifti, 10 Eylül'de Beykoz Adliyesi'nde tek celsede boşandı. İkilinin sürpriz bir şekilde boşanması büyük yankı uyandırdımıştı. Ciğerci, eski eşiyle yeniden barışma sinyalleri verdi.

"TEKRAR EVLENEBİLİRİM"

Milliyet'in haberine göre, önceki akşam Gülben Ergen'i dinlemeye giden Selin Ciğerci, gazetecilerle konuşarak kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Eski eşi Gökhan Çıra ile sık sık görüştüğünü söyleyen Ciğerci,"Tekrar evlenir misiniz?" sorusuna ise "Olabilir, neden olmasın? Tekrar evlenebilirim, Gökhan'la da barışabilirim. Allah herkese her şeyin hayırlısını versin" diyerek, evliliğe kapılarını açık bıraktı.

Ayrılığa 10 gün dayanabildi! Selin Ciğerci'den barışma sinyali

"BEN EVLİLİĞE BAĞLI BİR KADINIM"

Boşandıktan sonra kendisini işine veren Ciğerci, muhabirlerin "Bekarlık sultanlık mı?" sorusuna ise "Benim için değil. Çünkü ben evliliğe, düzene bağlı bir kadınım. Ben öyle düşünmüyorum" cevabını verdi.

Ayrılığa 10 gün dayanabildi! Selin Ciğerci'den barışma sinyaliAyrılığa 10 gün dayanabildi! Selin Ciğerci'den barışma sinyaliAyrılığa 10 gün dayanabildi! Selin Ciğerci'den barışma sinyali Ayrılalı 10 gün olmuştu! Selin Ciğerci, eski eşi ile barışma fikrine yeşil ışık yaktı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2021, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1