Bade İşçil Sosyal Medya Fenomenlerini Topa Tuttu

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alan Bade İşçil, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.

Bade İşçil Sosyal Medya Fenomenlerini Topa Tuttu

 Oyuncu, sosyal medyayı teşhir alanı olarak gören fenomenleri de topa tuttu.


Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adını duyuran güzel oyuncu Bade İşçil, sosyal medya fenomenlerinin yaptıklarının teşhir olduğunu söyleyerek eleştirdi. İşçil, "Onların hepsi balon. Kalite farklı bir şey. Bir an ekranda görünmekle olmuyor" dedi.


"O FENOMENLER BALON"
Dizi ve filmlerde rol alan sosyal medya fenomenleri için "Mesele bulunduğun yeri korumak" diyen İçil, "O fenomenler balon. Kalite farklı bir şey. Bir an ekranda görünmekle olmuyor" şeklinde konuştu. Sosyal medyanın teşhir alanı olduğunu anlatan İşçil, "Herkes çok şık giyiniyor, gülüyor ve iyi yiyip içiyor.... Ama gerçek hayat öyle değil. Yaptıkları görgüsüzlük" dedi.


"TÜRK AHLAK YAPISINA UYGUN BULMUYORUM"
Herkes gibi normal bir yaşantısı olduğunu dile getiren oyuncu, "Sosyal medyada yemek görüntülerinin paylaşılmasını, Türk ahlak yapısına uygun bulmuyorum. Bunu afişe etmek saçmalık. Bazen, 'Bir hesap açayım, evi silerken, ütü yaparken görsünler ki, bizim de normal insan olduğumuzu anlasınlar' diyorum. Bu iş ticarete dönüştü. İnsanlara 'Bu marka ürünü yiyeceksin, buraya gezmeye gideceksin' şeklinde dayatılıyor" açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 00:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı