Bar Refaeli ile podyuma çıkacak mankenler belli oldu: Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy

Antalya'da haziran ayında gerçekleşecek ve şimdiye kadar yapılan 'En büyük şov' unvanına sahip olacak Dosso Dossi Fashion Show'da ünlü top model Bar Refaeli'ye Türk mankenler Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy eşlik edecek.

Bar Refaeli ile podyuma çıkacak mankenler belli oldu: Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy

Dosso Dossi Fashion Show, 12 Haziran'da yine adından uzunca süre söz ettirecek bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor.

"Şu ana kadar yapılan en büyük şov" olarak gerçekleşecek etkinlikte ünlü top model Bar Refaeli baş manken olarak podyuma çıkacak.

Kadın, erkek, çocuk ve ayakkabı olmak üzere dört ayrı kategoride gerçekleştirilecek defile, ürün çeşitliliği anlamında şu ana kadar yapılan "en büyük şov" unvanına sahip olacak. Gelmiş geçmiş en büyük defilenin podyumunda ise yerli ve yabancı yaklaşık 100 manken görev alacak.

5 BİN KİŞİ ANTALYA'YA GELECEK

Antalya EXPO Center'da gerçekleştirilecek defile için özel bir de podyum hazırlanacağını belirten Dosso Dossi Holding CEO'su Hikmet Eraslan, 11-16 Haziran tarihleri arasında Antalya'da 30 ülkeden 5 bin kişiyi ağırlayacaklarını da söyledi.

Eraslan, "Bar Refaeli ile yine dünyanın dikkatini Antalya'ya çekeceğiz. Aralarında Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy'un da olduğu birok ünlü mankenimiz podyumda yürüyecek.

Gerek ürün kategorisi, gerekse ürün adeti ve manken sayısı itibariyle en büyük şovumuzu gerçekleştireceğiz. Şovumuz kadar hazırlayacağımız özel podyum da uzun süre konuşulacak" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı