Barış Arduç ile Gupse Özay aşkı bitti mi?

Yaklaşık 4 yıldır birlikteliklerini devam ettiren Barış Arduç ve Gupse Özay ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı.

Barış Arduç ile Gupse Özay aşkı bitti mi?

Ünlü çift hakkında şok iddia! Oyunculukları ile çok beğenilen Gupse Özay ve Barış Arduç, yaptıkları işler kadar ilişkileriyle de konuşuluyor. Yaklaşık 4 yıldır birlikteliklerini devam ettiren Barış Arduç ve Gupse Özay ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. 1 aydır Tayland'da dövüş kampında olan Barış Arduç ve Gupse Özay'ın ilişkileri bitti mi?

Deliha filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Gupse Özay ile Barış Arduç'un bir kez daha ayrıldığı iddia ediliyor. Peki gerçekten Barış Arduç ile 4 yıllık oyuncu sevgilisi Gupse Özay arasında ciddi bir sorun mu var?

BU DEFA GERÇEK Mİ?

Posta'nın haberine göre; Barış Arduç'un 3 haftalık Tayland'da bulunan dövüş kampına gitmesi ve sevgilisi Gupse Özay'ı yanında götürmemesi dedikodu kazanını yeniden kaynattı. Her yıl düzenli olarak ortaya çıkan özellikle Barış Arduç'un fan gruplarının sosyal medyada yaydıkları 'Ayrıldılar' dedikoduları bu sefer gerçek mi oluyor?

TAM 1 AYDIR YANINDA DEĞİL

Çift için en son çıkan ayrılık dedikoduları Barış Arduç'un Elçin Sangu ile yakınlaştığı haberleriydi. Gupse Özay bu iddiaları yalanlarken sevgilisini Elçin Sangu'ya çok yakıştırdığını söylemişti. Barış Arduç ile Gupse Özay çifti en son Arduç'un ağabeyi Onur Arduç ile yengesi Özge Arduç'un ilk bebekleri Aslan'ı kucaklarına aldığı hastanede görüntülenmişti. Barış Arduç tam 1 aydır Türkiye'de değil. İki ünlü ismin haklarında ortaya çıkan ayrılık dedikodularına ne diyecekleri merak ediliyor.

''ÖZGÜR DEĞİLİM''

Barış Arduç şöyle konuşmuştu:

''Hayranlarımdan gördüğüm ilgiden memnunum. 'Çok bunalıyorum' gibi şımarıklıklara girmeyeceğim ama eskisi kadar özgür de değilim. Zaten hayatım spor salonu ve evden ibaret. Tek hedefim; iyi bir adam olmak ve etrafımı mutlu etmek.''

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı