Bodrum’a Ünlü Yağmuru

Her yıl ünlü yağmuru yaşanan Bodrum bu yıl yine çok canlı...

Bodrum’a Ünlü Yağmuru

Demet Akalın, Selin Çiğerci , Pelin Karahan , Ece Erken , Aleyna Tilki gibi ünlülerin yanı sıra dün akşam saatlerinde tatil için Bodrum'a gelen dünyaca ünlü aktör Jean Claude Van Damme, arkadaşıyla buluştuktan sonra bugün öğlen saatlerinde 5 yıldızlı bir otele geldi. Araçtan iner inmez sevgi seli ile karşılanan Jean Claude Van Damme, yerli ve yabancı turistlerle bol bol fotoğraf çektirdi. Damme'ı karşılarında gören bazı turistler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Otele girer girmez yetkililerden sade Türk kahvesi isteyen Damme, Türk kahvesini çok sevdiğini söyledi.

Bodrum’da görüntülediğimiz sürpriz isimlerden biriside son zamanlarda yaptığı gösteriler ile akıllara durgunluk veren İllüzyonist Olcay Kutluca’ydı. Sevgilisi ile samimi şekilde görüntülenen Kutluca kameralarımıza görüntü vermekten çekinmedi ve sorularımızı yanıtladı. Tatilinin ne kadar süreceğine “hem iş hem tatil için buradayım, yaklaşık 1 ay daha Bodrum’da olacağım” dedi. Geçtiğimiz aylarda Moon Life ödülüne de layık görülen Olcay Kutluca ileriye dönük planlarını sorduğumuz da ise “zaten önümüzde Guinness Dünya Rekorları Kitabına girmek için çalışmalarımız var. Ayrıca yurt dışında da programlarımız olacak” dedi.

Birkaç küçük gösteri yaparak ekibimizi şaşırtan Olcay Kutluca ile röportajın sonunda İBB Şehir Tiyatrosu Oyunculuk yapan Damla Arslan’a Olcay Kutluca sahnede korku temalı gösteriler yapıyor, sahnede veya özel hayatınız da Olcay Beyden korkmuyor musunuz? sorusuna gülerek “ İlk başlarda korkuyordum ama artık alıştım “ şeklinde cevap verdi .

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2019, 02:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı