'Bu düpedüz ruh hastalığı'

Model Didem Soydan, henüz doğmamış bebeklerine Instagram hesabı açan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'i yerden yere vurdu.

'Bu düpedüz ruh hastalığı'

Oğlu 'Karan'a 7 aylık hamile olan Fahriye Evcen eşi Burak Özçivit ile birlikte karar aldı. Çift doğmamış oğullarına Instagram hesabı açtı. Anne karnındaki Karan'ı daha şimdiden 78 bin kişi takip etmeye başladı. Dahası birbiri ardına onlarca sahte hesap ortaya çıktı.

Gizem-Hakan Hatipoğlu 4.5 ay önce doğan kızları Lila için hesap açmıştı. Lila'nın takipçi sayısı 75 bin. Alişan ile Buse Varol'un 19 gün önce kollarına aldıkları oğulları Burak için, çiftin hayranları tarafından açılan bir hesap var. Takipçi sayısı 5 bin 600'ü buldu. Demet Akalın ile Okan Kurt da 5 yaşındaki kızları Hira'ya hesap açmıştı. Hira'nın takipçisi 163 bine çıktı.

Ünlülerin bebekleri için açtıkları Instagram hesabı sosyal medyada eleştirilerin hedefi oldu. Manken Didem Soydan, henüz doğmamış çocukları için Instagram hesabı açanlara çok sinirlendi.

"BU DÜPEDÜZ RUH HASTALIĞI"
Didem Soydan, "Vay arkadaş mana bulacağım ama evlat sahibi olmadık, risk alamıyorum. Ama bu düpedüz ruh hastalığı" ifadelerini paylaştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul