Bülent Ersoy'un yüzü tanınmaz hale geldi!

Oyuncu Ayşe Tolga, Bülent Ersoy'u hedef aldı. Botoks yaptırdığını, cerrahi olmayan müdahaleleri desteklediğini belirten Tolga, kötü estetiğe örnek olarak Bülent Ersoy’u gösterdi. Çevresinin ona “Artık yeter” demesi gerektiğini savunan Tolga, “Çorap söküğü gibi geliyor. Deli gibi yaptırıyor ve devam ediyor, yüzü tanınmaz halde” dedi.

Bülent Ersoy'un yüzü tanınmaz hale geldi!

Botoks dışında estetiği olmadığını söyleyen Ayşe Tolga, "Bülent Ersoy, deli gibi estetik yaptırıyor, yüzü tanınmaz halde" diyerek Diva'ya gönderme yaptı.

'AĞIR MİMİK ÇİZGİLERİM VAR'

Ayşe Tolga, kızı Can Yael'in sekizinci yaşını Trump AVM'de kutladı. Çocuğunu dünyada başkalarının hayatlarına saygı gösteren birey olarak yetiştirmeye çalıştığını söyleyen oyuncu, 'estetik harikası' haberleriyle ilgili, "Ağır mimik çizgilerim var.

'HER YAŞTAN KADIN VE ERKEK, BU UYGULAMAYI YAPTIRIYOR'

O yüzden botoks yaptırıyorum. 44 yaşındayım, kaliteli yaşlanmak önemli. Devir cilalı imaj devri, bunu yaptırmayan yok. Eski fotoğraflarımı görenler 'Hiç değişmemişsin' diyor. Her yaştan kadın ve erkek, bu uygulamayı yaptırıyor" dedi.

Milliyet'in haberine göre; Ekrandaki tanınmış simaların tek tornadan çıkmış gibi estetik operasyonlu olduğunu belirten Tolga, "Kamera önünde olan insanların radikal bir şekilde yüzleriyle oynamalarını doğru bulmuyorum. 20'li yaşlardaki oyuncular dahil, çoğunda estetik var.


Mesela, Bülent Ersoy gibi... Çevresinde ona, 'Artık yeter' diyecek insanların olması çok önemli... Çorap söküğü gibi devamı geliyor. Deli gibi estetik yaptırıyor, revizyon yaptırıyor ve yüzü tanınmaz hale geliyor" şeklinde konuştu.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı