BURAK YÖRÜK'TEN MAGAZİN DÜNYASINI ŞAŞIRTAN İTİRAF: ALDATILDIM, MESAJLARDAN YAKALADIM

Avusturya'da yaşayan Türk model Elif Aksu'yla ayrılığı magazin gündeminde olay olan Burak Yörük, özel hayatına dair soruları YouTube'da konuk olduğu bir programda cevapladı. 'Çapkın' kelimesinden hoşlanmadığını ifade eden Yörük, başka bir soruya ise 'Aldatıldım. Mesaj

BURAK YÖRÜK'TEN MAGAZİN DÜNYASINI ŞAŞIRTAN İTİRAF: ALDATILDIM, MESAJLARDAN YAKALADIM

Youtube'da yayınlanan Sıkı Muhabbet programına konuk olan Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncusu Burak Yörük, özel hayatı ve iş yaşamına dair soruları yanıtladı. Samimi açıklamalarıyla dikkat çeken ünlü oyuncu, "Çok gerçek bir hayat yaşadım. Hayat da beni gerçek olmak zorunda bıraktı. Herkesin yaşadığı problemlere sahiptim" dedi.

"ÇAPKIN KELİMESİ BANA YAKIŞMIYOR"

Özel hayatıyla ilgili söylemleriyle de dikkati çeken Burak Yörük, "Kadın ilgisinden eksik kalan ya da buna ihtiyaç duyan biri değildim hiçbir zaman. Çapkın kelimesini kendime yakıştırmıyorum. Hayal ettiğim, yürüdüğüm yoldaki Burak'a hiç yakışmıyor" diye konuştu.

"ALDATILDIĞIMI MESAJLARDAN YAKALADIM"

Burak Yörük, "Aldatıldım. Mesajlardan yakaladım" itirafıyla da sevenlerini şaşırttı. Genç oyuncunun bir diğer itirafı ise fiziki özelliklerinin kariyerini etkilediği yönünde oldu. Burak Yörük, "Sarışın olduğum için proje kaybettiğim oluyordu. Sebebini söylemiyorlardı ama rolü alanı gördüğümde anlıyordum" dedi.

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2021, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1