CAN YAMAN'DAN AYRILDIĞI KONUŞULAN DİLETTA LEOTTA'DAN CÜRETKAR POZLAR!

Oyuncu Can Yaman ile ayrıldığı konuşulan İtalyan spor spikeri Diletta Leotta, göğüs dekolteli pozlarıyla sosyal medyayı salladı. İşte o kareler...

CAN YAMAN'DAN AYRILDIĞI KONUŞULAN DİLETTA LEOTTA'DAN CÜRETKAR POZLAR!

Oyuncu Can Yaman, İtalyan spor spikeri sevgilisi Diletta Leotta ile yaşadığı aşkla gündeme geliyordu. Son olarak Türkiye'ye gelen Leotta hem İstanbul hem de Ege'de mavi tur yapmıştı.

AŞKLARI BİTTİ

İkilinin sık sık reklam için birlikte olduğu haberleri gündeme gelirken çok konuşulan aşk bitti. İtalyan spor spikeri Diletta Leotta, Can Yaman ile ayrıldığını katıldığı bir programda açıkladı. Ünlü isim "'Her şey hızlı ve güzeldi" ifadelerini kullandı.

Diletta Leotta ayrılık gelişmesinin ardından cesur bir paylaşım yaptı. Seksi pozlarıyla dikkat çeken spiker, göğüslerini sergilediği anları paylaşarak takipçilerini mest etti.

İŞTE O KARELER...

Can Yaman'dan ayrıldığı konuşulan Diletta Leotta'dan cüretkar pozlar! Can Yaman'dan ayrıldığı konuşulan Diletta Leotta'dan cüretkar pozlar! Can Yaman'dan ayrıldığı konuşulan Diletta Leotta'dan cüretkar pozlar! Can Yaman'dan ayrıldığı konuşulan Diletta Leotta'dan cüretkar pozlar! Can Yaman'dan ayrıldığı konuşulan Diletta Leotta'dan cüretkar pozlar! Can Yaman'dan ayrıldığı konuşulan Diletta Leotta'dan cüretkar pozlar!

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2021, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1