CANKAN'IN SOLİSTİ MALİK AYHAN BÜYÜK DEĞİŞİMİYLE ŞAŞIRTTI! HAYRANLARI DAHİ TANIMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİ

Arabesk ile rap müziği birleştirerek 2000'li yıllara damgasını vuran Cankan grubunun solisti Malik Ayhan, yıllar içerisindeki değişimiyle görenleri şaşırtıyor. Gruptan ayırılarak kariyerine tek başına devam eden Ayhan, 27 yıl sonra örgülü saçlarını kestirdi ve adeta bamba

CANKAN'IN SOLİSTİ MALİK AYHAN BÜYÜK DEĞİŞİMİYLE ŞAŞIRTTI! HAYRANLARI DAHİ TANIMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİ

''Yar Yar'' ve ''Yaranamadım'' şarkılarıyla 2000'lerin başında listeleri altüst eden Cankan grubunun farklı tarzı ile dikkat çeken solisti Malik Ayhan değişimi ile hayranlarını şaşırttı.

CANKAN'DAN AYRILIP YOLUNA TEK DEVAM ETTİ

Bir döneme damgasını vurarak rap müzik ile arabesk müziği birleştiren Fatih Altıntaş ile aralarının bozulmasının ardından bir süre sessizliğe bürünen Malik Ayhan son olarak İsmail YK hakkındaki itirafı ile de gündem olmuştu. Cankan grubu üyeleri Malik Ayhan ve Fatih Altıntaş'ın arasının açılmasının ardından grup dağılmıştı.

27 YIL SONRA SAÇINI KESTİRDİ

Malik Ayhan, uzun zaman sonra yeniden gündeme geldi. 27 yıl sonra uzun örgülü saçlarını kestiren Malih Aydan, yeni bir imaja bürüdü. Büyük değişimi ile adından söz ettirmeyi başaran Malik Ayhan'ın son halini görenler, ünlü şarkıcıyı tanımakta güçlük çekti.

İşte Cankan grubunun solisti Malik Ayhan'ın son hali;

CanKan'ın solisti Malik Ayhan büyük değişimiyle şaşırttı! Hayranları dahi tanımakta güçlük çekiyor

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2021, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1