Cem Yılmaz 4 ayda formuna geri döndü!

Son filmi “Arif v 216”nın hazırlık sürecinde abur cuburun dozunu kaçıran ve hızla kilo alan Cem Yılmaz, aynı hızla forma girdi.

Cem Yılmaz 4 ayda formuna geri döndü!

45 yaşındaki Cem Yılmaz’ın yeni halinin mimarı spor hocası Sami Hamidi “Cem yılmaz savaşmaktan korkmayan biri” dedi.

Sami Hamidi ile çalışmaya nasıl başladınız?

Cem Yılmaz: Sami ile "Arif v 216" filminin setinde tanıştık... Filmde sözleştik, bitince beraber çalışmaya karar verdik. Gerçek bir sporcu ve akademik bilgisi olduğu için çok net fikirleri var. "Lafazan" değil. Eğlenceli, dürüst bir program önerdi, ben de ikna oldum.

Nasıl bir hoca peki?

Disiplinli... Hayal satmıyor, dürüst, çalışkan bir hoca. Sosyal yanı da kuvvetli. Esprili. Antrenmanlar çok neşeli geçer.

4 AYDIR ÇALIŞIYORUM

Ne zamandır birlikte çalışıyorsunuz ve bu tempo daha ne kadar sürecek?

4 aydır çalışıyoruz. 40 yıl düşünüyorum ama 35'te de bırakabilirim, peşin ödeme yapmadım.

Siz Sami ile çalışmaya başladıktan sonra hem zayıfladınız hem de vücudunuz forma girdi. Bundan sonrası için hedefiniz nedir?

Film yazarken farkında olmadan çok sağlıksız besleniyoruz. Son dönemde bu sebeple kilo aldım, artık o eski kiloya dönmeme üzerine çalışıyoruz. Samimi söylüyorum, sanılanın aksine bu çok zor bir şey değil. Evet, kolay değil ama çok zor hiç değil.

6 ay önceki Cem Yılmaz ile bugünkü Cem Yılmaz'ı karşılaştırır mısınız?
-Daha sağlıklıyım. Fazla kilolardan kurtulunca biraz daha hareketli oluyorsunuz. Ve mutlu tabii...

Ozan Güven de sizin hocanızla çalışmaya başlamış. Onun hedefi nedir?
Ozan'ın işi elbette daha kolay, aşırı kilosu yok. Spor yapma arzusuyla başladı ve gayet iyi gidiyor.

Cem Yılmaz, Ozan Güven, Soner Sarıkabadayı gibi birçok ünlü ile çalışan Sami Hamidi, ünlülerle çalışmanın perde arkasını ve Cem Yılmaz'ın nasıl bir öğrenci olduğunu anlattı.

Cem Yılmaz'la nasıl tanıştınız?

- Daha önce Cem Yılmaz'ın abisi Can Yılmaz ile çalışma fırsatını yakalamıştım. Can Abi sağ olsun gayet başarılı bir sonuç elde edince Cem Bey'in de dikkatini çekti. Bunun üzerine "Arif v 216" setini ziyaret ettim. Cem Yılmaz ile o sette sözleştik ve ocak ayında çalışmalara başladık.

CEM YILMAZ ASLA PES ETMİYOR

Cem Yılmaz nasıl bir öğrenci?

Sami Hamidi: Cem Yılmaz kişisel antrenörlük kariyerimde çalıştığım en istikrarlı, iradesi en kuvvetli kişi. Asla pes etmeyen, sonuç için mücadele vermekten ve savaşmaktan korkmayan ender danışanlarımdan. Onun gibi biriyle çalışma fırsatını yakaladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Onun bu şekilde bir sonuç almasına şaşırıp bana "Nasıl olur!" diyenlere de hep şunu söylerim: Bu kadar hırslı ve çalışkan biri olmasa neden bütün Türkiye onu tanısın ki!

Kaynak: Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı