ÇOCUKLAR DUYMASIN'IN 'ÇAYCI HÜSEYİN'İ ALPASLAN ÖZMOL'DAN BABASINA SON GÖREV!

Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ'un rol aldığı, bir dönemin fenomen dizisi 'Çocuklar Duymasın'da Çaycı Hüseyin' karakterine hayat veren Alpaslan Özmol'un acı günü... Alpaslan Özmol, solunum yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden babası Coşkun Özmol, son yolculuğuna uğurl

ÇOCUKLAR DUYMASIN'IN 'ÇAYCI HÜSEYİN'İ ALPASLAN ÖZMOL'DAN BABASINA SON GÖREV!

Türk televizyon tarihine adını altın harflerle yazan diziler arasında bulunan 'Çocuklar Duymasın'da 'Çaycı Hüseyin' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Alpaslan Özmol'un bugün en acı günü…'Adamı hasta etme' ve 'çaylar' gibi replikleriyle ünlenen ünlü oyuncu Alpaslan Özmol'un babası Coşkun Özmol, solunum yetmezliği şikayeti ile bir süredir tedavi altındaydı.

'Çaycı Hüseyin' karakteri ile ünlenen Alparslan Özmol'un Gemlik'te yaşayan babası Coşkun Özmol (87), hayatını kaybetti. Ünlü oyuncu bugün babasını son yolculuğuna uğurladı.

Alpaslan Özmol'un babasının 21 gündür hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi gördüğü öğrenildi. Çocuklar Duymasın'ın 'Çaycı Hüseyin'i Alpaslan Özmol'dan babasına son görev! Çocuklar Duymasın'ın 'Çaycı Hüseyin'i Alpaslan Özmol'dan babasına son görev! Çocuklar Duymasın'ın 'Çaycı Hüseyin'i Alpaslan Özmol'dan babasına son görev!

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2021, 00:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1