DANLA BİLİC VE REYNMEN SOSYAL MEDYADA BİRBİRİNE GİRDİ

Dolar ve altında yaşanan dalgalanmalar sonrası birçok ünlü isim konu hakkında paylaşımda bulundu. Reynmen ise, 'Dolara laf edip asla link bırakmam mesela' sözleriyle atıfta bulundu. Bu paylaşım sonrası Danla Bilic, 'Niye dolar çıktıkça influencerlara saldırıyorsunuz? Markete

DANLA BİLİC VE REYNMEN SOSYAL MEDYADA BİRBİRİNE GİRDİ

Dün birçok ünlü gibi Danla Bilic ve Reynmen'de artış gösteren dolar hakkında paylaşımda bulundu. Reynmen'in Dolara laf edip asla link bırakmam mesela" notuna Danla Bilic'ten yanıt gecikmedi.

DANLA BİLİC'TEN REYNMEN'E KARŞI ATAK

Danla Bilic, Merkez Bankası faiz kararı sonrası rekor üstüne rekor kıran dolar hakkında peş peşe paylaşımlarda bulundu. Reynmen ise, "Dolara laf edip asla link bırakmam mesela" sözleriyle sert çıktı. Bu paylaşıma sessiz kalamayan Danla Bilic, Niye dolar çıktıkça influencerlara saldırıyorsunuz? Markete gidip bağırıyor musunuz dolar 12 oldu kapatın burayı diye" ifadesini kullandı.

Danla Bilic ve Reynmen sosyal medyada birbirine girdiDanla Bilic ve Reynmen sosyal medyada birbirine girdiDanla Bilic ve Reynmen sosyal medyada birbirine girdi

DANLA BİLİC KİMDİR?

Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde 2. sınıfta devam etmektedir. Asıl adı Neslihan Damla Akdemir'dir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube'da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini toplamıştır. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu.

Danla Bilic ve Reynmen sosyal medyada birbirine girdi

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2021, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1