DEDİKODULAR DOĞRU ÇIKTI! OKTAY KAYNARCA, EDHO'NUN DEVAM ETMEYECEĞİNİ AÇIKLADI

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz krizinde yeni bir gelişme yaşandı. Dizinin başrolü Oktay Kaynarca, sosyal medya hesabından hayranlarına teşekkür ederek dizinin bittiğini duyurdu.

DEDİKODULAR DOĞRU ÇIKTI! OKTAY KAYNARCA, EDHO'NUN DEVAM ETMEYECEĞİNİ AÇIKLADI

İzleyiciyi ekrana kilitleyen EDHO, haftalardır reklam yapılmasına rağmen geçtiğimiz salı günü yeni bölümü yayınlanmamıştı. Tanıtımları yapılmasına rağmen yayınlanmayan dizinin hayranları ise sosyal medyadan durumu tepki göstermişti. EDHO'nun yapımcıları ile ATV kanal yönetimi arasında sıkıntılar olduğu iddia edilmişti.

HAYRANALARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Dizinin yeni bölümünü dört gözle bekleyen izleyiciye kötü haberi Oktay Kaynarca verdi. Sevilen oyuncu sosyal medya hesabından dizinin devam etmeyeceğini söyleyerek hayranlarına veda etti.

Dedikodular doğru çıktı! Oktay Kaynarca, EDHO'nun devam etmeyeceğini açıkladı

İşte Oktay Kaynarca'nın o paylaşımı;

"At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir' Cengiz Han....

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim. Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım 'EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ' ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşça kalın…"

Dedikodular doğru çıktı! Oktay Kaynarca, EDHO'nun devam etmeyeceğini açıkladı Dedikodular doğru çıktı! Oktay Kaynarca, EDHO'nun devam etmeyeceğini açıkladı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2021, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1