Dua Lipa tekrar geleceğinin müjdesini verdi!

14 Ağustos'ta Antalya'da konser veren Dua Lipa, Türkiye'ye hayran kaldı

Dua Lipa tekrar geleceğinin müjdesini verdi!

Şarkıcı, Türkiye'deki ilk konserini verdiği Regnum Carya'da kaldığı süre boyunca model sevgilisi Isaac Carew ve ekibiyle güneşin ve denizin tadını çıkardı.

Türk mezelerine ve künefeye bayılan Dua Lipa, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla otele teşekkür ederke ''tekrar geleceğim'' mesajını verdi.

Bir rock müzisyeninin kızı olarak 1995 yılında dünyaya gelen Dua Lipa, 14 yaşında Christina Aguilera ve Nelly Furtado şarkılarını YouTube üzerinde cover'layıp yayımlayarak müzik kariyerine başlamıştı. 

Arnavut kökenli İngiliz şarkıcı Dua Lipa, Spotify'da 8 milyon tekil ve 1,5 milyon albüm satışına ulaşarak 2017’nin en ünlü İngiliz kadın sanatçısı olmuştu.

Adele'den bu yana İngiltere'nin bir numaraya yükselen ilk solo kadın sanatçısı olan güzel yıldızın klipleri YouTube'da 1 milyar kez görüntülenmişti.

'New Rules' ve son single'ı 'IDGAF' ile listeleri altüst eden sanatçı, aynı zamanda 5 farklı kategorideki adaylığı ile bu yılki BRIT Ödülleri'nde en çok aday gösterilen sanatçı unvanını da kazanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı