ECE RONAY İLE MESAJLARI İFŞA OLAN MEHMET ALİ ERBİL: ARTIK SOSYAL MEDYADA DEĞİL YÜZ YÜZE YÜRÜYECEĞİM

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay ile mesajlaşmaları ortaya çıkan sanatçı Mehmet Ali Erbil, bundan sonra daha dikkatli davranacağını belirterek, 'Bundan sonra sosyal medyada yürümeyeceğim. Benim en büyük yürümem takibe takip' dedi.

ECE RONAY İLE MESAJLARI İFŞA OLAN MEHMET ALİ ERBİL: ARTIK SOSYAL MEDYADA DEĞİL YÜZ YÜZE YÜRÜYECEĞİM

Fenomen Ece Ronay, klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil'in kendisine gönderdiği WhatsApp mesajlarını ifşa ederek, sanatçı hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Magazin gündemini uzun bir süre meşgul eden olayla ilgili Mehmet Ali Erbil cephesinden yeni açıklamalar geldi.

TATLISES'İN KONSERİNDE SUNUCULUK YAPTI

Şarkıcı ve fenomen Ece Ronay'ın taciz suçlamasıyla karşı karşıya kalan Mehmet Ali Erbil, sunuculuk yaptığı İbrahim Tatlıses'in konseri öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

HERKESTEN ÖZÜR DİLEDİ

Artık daha dikkatli olacağını söyleyen Erbil, açıklamaları sırasında kamuoyundan da özür diledi. Erbil, "Daha fazla ince eleyip sık dokurum artık. Eleyip sık dokumadığımın farkına vardım. Bir tek yanlışım o. Özür diliyorum kamuoyundan yani" diye konuştu.

"SOSYAL MEDYADAN YÜRÜMEYECEĞİM"

Erbil, "Bundan sonra da sosyal medyada yürümeyin" diyen bir basın mensubuna ise "Bundan sonra sosyal medyada yürümeyeceğim. Benim en büyük yürümem takibe takip..." diyerek karşılık verdi.

"KAPATMADIM, ORADA EĞLENİYORUM"

Sosyal medyayı kapattım defterde diyebiliyor musunuz? "sorusuna ise Erbil "Çok eğleniyorum. Yok öyle diyemem. Çok oyalanıyorum" diye konuştu.

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2021, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1