ELÇİN SANGU: İNŞALLAH SEKTÖRDEN SİLİNİRLER!

Elçin Sangu, bir programda yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine topladı. Ünlü oyuncu Elçin Sangu, televizyon dünyasındaki bazı kişiler hakkında adeta açtı ağzını yumdu gözünü. İşte ünlü oyuncunun dikkat çeken o açıklaması!

ELÇİN SANGU: İNŞALLAH SEKTÖRDEN SİLİNİRLER!

Canlandırdığı rollerdeki başarılı performanslarıyla ilgi çeken ünlü oyuncu Elçin Sangu, geçtiğimiz gün bir programa konuk oldu. Ünlü oyuncu Elçin Sangu burada yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Ünlü oyuncu özel ve iş hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Sunucu ünlü oyuncuya, "Yolda yürürken karşıma çıksa yolumu değiştiririm dediğin ünlü var mı?" sorusunu yöneltti.

Sangu "Sokakta görsem yolumu değiştireceğim çok insan var. 'Allah belasını versin, sektörden silinir inşallah. Bu niye böyle paralar kazanıyor' dediğim ünlüler de var." yanıtını verdi.

Sahte hesabının olmadığını da dile getiren ünlü oyuncu, "Ben genelde birini stalk'lamıyorum. Böyle sahte bir hesabım da yok. Zten sayfamı da kendim yönetiyorum" diye konuştu. Elçin Sangu: İnşallah sektörden silinirler! Elçin Sangu: İnşallah sektörden silinirler! Elçin Sangu: İnşallah sektörden silinirler!

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2021, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1