ESRA BİLGİÇ VE UĞUR GÜNEŞ'İN BAŞROLÜ PAYLAŞTIĞI KANUNSUZ TOPRAKLAR DİZİSİNİN İLK FRAGMAN GELDİ

Başrollerini Uğur Güneş ile Esra Bilgiç'in paylaştığı Kanunsuz Topraklar dizisinden ilk fragman yayınlandı. FOX TV'de yayınlanacak olan dizi, 1940'lı yıllarda geçiyor.

ESRA BİLGİÇ VE UĞUR GÜNEŞ'İN BAŞROLÜ PAYLAŞTIĞI KANUNSUZ TOPRAKLAR DİZİSİNİN İLK FRAGMAN GELDİ

FOX TV'nin yeni sezonda ekrana gelecek olan Kanunsuz Topraklar dizisinden merakla beklenen ilk fragman geldi. Yaklaşık iki ay önce çekimlerine başlanan dizinin başrollerini Esra Bilgiç ile Uğur Güneş paylaşıyor.

EYLÜL AYINDA EKRANA GELECEK

Gold Film imzasını taşıyan Kanunsuz Topraklar dizisinde 1940'lı yıllarda Zonguldak'ın kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey'in kızı Gülfem ile madende işçi olarak çalışan Davut'un imkansız aşkı anlatılacak. Dizi, eylül ayında izleyici ile buluşacak.

Kanunsuz Topraklar dizisinde Necip Memili, Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Ali Erkazan, Mine Teber, Doğaç Yıldız, Arif Diren, Onur Kaya ve Ezgi Çelik gibi başarılı isimler yer alıyor.

Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in başrolü paylaştığı Kanunsuz Topraklar'dan ilk fragman geldiEsra Bilgiç ve Uğur Güneş'in başrolü paylaştığı Kanunsuz Topraklar'dan ilk fragman geldi Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in başrolü paylaştığı Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk fragman geldi

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2021, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1