ESTETİK ONU BAMBAŞKA BİRİ YAPTI! SURVİVOR NAGİHAN'IN SON HALİNİ GÖRENLER TANIYAMADI

2016 ve 2018'de Survivor yarışmasında mücadele eden 36 yaşındaki Nagihan Karadere, yaptırdığı estetiklerle adeta bambaşka biri oldu. Survivor Nagihan'ın son halini görenler gözlerine inanamadı.

ESTETİK ONU BAMBAŞKA BİRİ YAPTI! SURVİVOR NAGİHAN'IN SON HALİNİ GÖRENLER TANIYAMADI

Survivor'ın unutulmaz yarışmacılarından Nagihan Karadere, değişimi ile dikkat çekiyor. Karadere, geçirdiği estetik operasyonlar sonrası adeta bambaşka birine dönüştü.

İMAJ TAZELEDİ

Dudaklarını, göğüslerini ve son olarak burnunu yaptıran Survivor Nagihan, şimdi de saçlarını pembe yaptı. Karadere, yeni imajıyla adından söz ettirmeyi başardı.

Estetik onu çok değiştirdi! Survivor Nagihan'ın son halini görenler tanıyamadı

GÖRENLER ŞAŞTI

Survivor 2022 All Star yarışmasına hazırlandığı konuşulan Nagihan Karadere'nin son görüntüsü takipçileri tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Estetik onu çok değiştirdi! Survivor Nagihan'ın son halini görenler tanıyamadı

İTİRAFLARIYLA GÜNDEM OLMUŞTU

Hasan Can Kaya'nın sunumuyla Exxen'de yayınlanan Konuşanlar programı, geçtiğimiz haziran ayında, Survivor yarışmacılarını ağırlamıştı. Konuklar arasındaki Nagihan Karadere, yaptığı itiraflarla gündem olmuştu. Daha önce bir erkek arkadaşı olduğunu ve onunla çok iyi anlaştığını söyleyen Karadere, "Eski bir erkek arkadaşım vardı. Onunla yaşadıklarımı başka kimseyle yaşamadım. Hatta, ben boşanma arifesindeyken, kucağımda çocukla evime geldi ve kendisine kaçmamı söyledi" ifadelerini kullanmıştı.

Estetik onu çok değiştirdi! Survivor Nagihan'ın son halini görenler tanıyamadıEstetik onu çok değiştirdi! Survivor Nagihan'ın son halini görenler tanıyamadıEstetik onu çok değiştirdi! Survivor Nagihan'ın son halini görenler tanıyamadı Estetik onu bambaşka biri yaptı! Survivor Nagihan'ın son halini görenler tanıyamadı Estetik onu bambaşka biri yaptı! Survivor Nagihan'ın son halini görenler tanıyamadı Estetik onu bambaşka biri yaptı! Survivor Nagihan'ın son halini görenler tanıyamadı Estetik onu bambaşka biri yaptı! Survivor Nagihan'ın son halini görenler tanıyamadı Estetik onu bambaşka biri yaptı! Survivor Nagihan'ın son halini görenler tanıyamadı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2021, 20:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1