EVİNDE TALİHSİZ BİR KAZA GEÇİREN ATA DEMİRER, BİLEĞİNDEN OPERASYON GEÇİRDİ

Oyuncu Ata Demirer, evinde talihsiz bir kaza geçirerek hastanelik oldu. Hasta yatağından fotoğraf paylaşarak sağlık durumu hakkında bilgi veren oyuncu, bileğinden operasyon geçirdiğini ve durumunun iyi olduğunu söyledi.

EVİNDE TALİHSİZ BİR KAZA GEÇİREN ATA DEMİRER, BİLEĞİNDEN OPERASYON GEÇİRDİ

Uzun süredir Marmaris'te yaşayan başarılı oyuncu Ata Demirel, evinde düştü. Ayak bileği zarar gören Demirer, apar topar kaldırıldığı hastanede operasyon geçirdi.

"OPERASYON BAŞARILI GEÇTİ, GAYET İYİYİM"

Kaza haberini ve sağlık durumunu 1,8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından veren oyuncu, "Sevgili dostlar ,talihsiz bir ev kazası sonucu ayak bileğimden bir operasyon geçirmek durumunda kaldım. Operasyon gayet başarılı geçti iyiyim" dedi.

"FİLMİMİZ SETİNİ İLERİ TARİHE ERTELEDİK"

Yeni filmi Bursa Bülbülü için sete çıkmaya hazırlanan oyuncu, talihsiz kazadan sonra çekimleri ertelemek zorunda kaldığını da söyledi. Sözlerine devam eden ünlü oyuncu, "Maalesef bu durum bizi sonbaharda çekmeyi planladığımız Bursa Bülbülü filmimizin setini ileri bir tarihe ertelemek zorunda bıraktı. Sağlıklı günlerde kavuşmak üzere" ifadelerini kullandı.

SEVENLERİNDEN YORUM YAĞDI

Ata Demirer'in paylaşımını göre Yetka Kopan, Serra Yılmaz, Koray Avcı ve Ebru Cündübeyoğlu başta olmak üzere birçok seveninden "Geçmiş olsun" yorumları yağdı

Evinde talihsiz bir kaza geçiren Ata Demirer, bileğinden operasyon geçirdi

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2021, 08:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1