GEÇTİĞİMİZ AYLARDA BOŞANAN SELİN CİĞERCİ VE GÖKHAN ÇIRA BULUŞTU

Geçtiğimiz eylül ayında tek celsede boşanan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, aylar sonra bir araya geldi. Barıştıkları düşünülen çiftten Gökhan Çıra, 'Buluşup sadece iş yemeği yedik' diyerek iddiayı yalanladı.

GEÇTİĞİMİZ AYLARDA BOŞANAN SELİN CİĞERCİ VE GÖKHAN ÇIRA BULUŞTU

2019 yılında görkemli bir düğünle nikah masasına oturan Selin Ciğerci ile kendisinden 12 yaş küçük Gökhan Çıra, 9 Eylül'de Beykoz 1. Aile Mahkemesi'nde görülen davayla 15 dakika içinde boşandı. Ayrıldıktan sonra iş ortaklıklarını da bitiren ve sonrasında yeni ilişkilere yelken açan ikili, önceki akşam birlikte görüntülendi.

"İŞ YEMEĞİ YEDİK"

Ayrıldıktan kısa bir süre sonra akşam yemeğinde buluşan ikilinin evliliklerine 2. bir şansı verdikleri iddia edildi. Gökhan Çıra muhabirlerin, "Barıştınız mı? Hayırlı olsun diyelim mi?" sorusuna, "Birlikte buluşup iş yemeği yedik. 'Hayırlı olsun' demeyelim" açıklamasını yaptı.

Selin Ciğerci ise sessizliğini korudu. Mekandan ayrı ayrı çıkan Ciğerci ve Çıra araçlarına binerek evlerinin yolunu tuttu.

Eylül ayında boşanan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra buluştu Geçtiğimiz aylarda boşanan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra buluştu

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2021, 07:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1