GÖRENLER DÖNÜP BİR DAHA BAKIYOR! SELEN SOYDER'İN BÜYÜK DEĞİŞİMİ GÖRENLERİ ŞAŞIRTIYOR

Eski rol arkadaşı Can Yaman'la 'Libidosu düşük' polemiğiyle gündeme gelen Selen Soyder, şimdi de bambaşka bir konuyla konuşuluyor Uzun bir süredir ekranlarda görünmeyen 34 yaşındaki oyuncu, evlendikten sonra yaşadığı değişimle dikkatleri üzerine çekti.

GÖRENLER DÖNÜP BİR DAHA BAKIYOR! SELEN SOYDER'İN BÜYÜK DEĞİŞİMİ GÖRENLERİ ŞAŞIRTIYOR

2015 yılında iş insanı Oren Fransez ile evlendikten sonra ortalarda gözükmeyen ünlü oyuncu Selen Soyder'in yaşadığı değişim çok konuşulacak gibi duruyor.

DEĞİŞİMİ GÖZDEN KAÇMADI

Oyuncunun yüzündeki değişikler hayranlarının gözünden kaçmadı. Yüzüne operasyon yaptırdığı iddia edilen Soyder ise ara verdiği ekrana da döneceği öğrenildi.

Görenler artık onu tanıyamıyor! Selen Soyder'in büyük değişimi ağızları açık bıraktı

EKRANLARA DÖNECEK

Oyuncu, uzun süredir de herkese kapalı olduğu Instagram hesabını da açtı. 2015 yılında Oren Fransez ile evlendikten sonra ortalarda gözükmeyen Soyder, yakın zamanda projeleriyle adından söz ettirecek.

34 yaşındaki oyuncu, eski rol arkadaşı Can Yaman'la "Libidosu düşük" polemiği yaşamıştı.

Görenler artık onu tanıyamıyor! Selen Soyder'in büyük değişimi ağızları açık bıraktıGörenler artık onu tanıyamıyor! Selen Soyder'in büyük değişimi ağızları açık bıraktı Görenler dönüp bir daha bakıyor! Selen Soyder'in büyük değişimi görenleri şaşırtıyor Görenler dönüp bir daha bakıyor! Selen Soyder'in büyük değişimi görenleri şaşırtıyor

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2021, 20:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1