GÜZEL OYUNCU CEMRE BAYSEL, AMELİYAT OLDU! SEVGİLİSİ AYTAÇ ŞAŞMAZ YALNIZ BIRAKMADI

Son olarak Baht Oyunu dizisinde rol alan Cemre Baysel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ameliyat olduğunu söyledi. Ameliyata girmeden önce sedyede çektirdiği bir pozunu paylaşan oyuncu, 'Ben iyiyim, bir yıldır benimle birlikte yaşayan şeyden kurtuldum' sözlerine yer verd

GÜZEL OYUNCU CEMRE BAYSEL, AMELİYAT OLDU! SEVGİLİSİ AYTAÇ ŞAŞMAZ YALNIZ BIRAKMADI

Geçtiğimiz haftalarda final yapan Baht Oyunu dizisinde Aytaç Şaşmaz ile başrolü paylaşan 22 yaşındaki güzel oyuncu Cemre Baysel bir operasyon geçirdi. Oyuncu, yaşadığı süreci de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

"ESKİ SAĞLIĞIMA KAVUŞMAK İÇİN BİR SÜRE EVDEYİM"

2,8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından ameliyata girmeden önce çektirdiği fotoğrafını paylaşan oyuncu, "Benim kocaman ailem! Birkaç gün önce bir operasyon geçirdim. Sanki bunu hissetmiş gibi beni çok merak etmişsiniz. Ben iyiyim... Bir yıldır benimle birlikte yaşayan şeyden kurtuldum. Bundan sonrası bol dinlenme. Eski sağlığıma kavuşmak için bir süre evdeyim. Durumumu açıklamayı beni seven sayan insanlara borçluyum. Herkese çok sevgiler" notunu yazdı.

Düzel oyuncu Cemre Baysel, ameliyat oldu

Oyuncu daha sonra dizi çekimlerinde aşk yaşamaya başladığı Aytaç Şaşmaz'ın ameliyat sonrası çektiği bir fotoğrafı da paylaştı.

Düzel oyuncu Cemre Baysel, ameliyat olduGüzel oyuncu Cemre Baysel, ameliyat olduCemre Baysel ve Aytaç ŞaşmazGüzel oyuncu Cemre Baysel, ameliyat oldu Güzel oyuncu Cemre Baysel, ameliyat oldu! Sevgilisi Aytaç Şaşmaz yalnız bırakmadı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2021, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1