HACI SABANCI İLE NİKAH MASASINA OTURAN NAZLI KAYI'NIN GELİNLİĞİNİN FİYATI BELLİ OLDU

3 yıldır aşk yaşayan Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı çifti, önceki akşam nikah masasına oturdu. Önümüzdeki günlerde düğün yapacak olan çiftten Kayı'nın gelinliği sosyal medyayı ikiye böldü. Kayı'nın dünyaca ünlü bir markaya ait olan gelinliğinin 107 bin TL olduğu ileri

HACI SABANCI İLE NİKAH MASASINA OTURAN NAZLI KAYI'NIN GELİNLİĞİNİN FİYATI BELLİ OLDU

Geçtiğimiz sene aralık ayında nişanlanan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çift, önceki akşam İstanbul'da Arzu ve Ömer Sabancı'nın yalısında nikah töreni yaptı. Törene yakın çevresini davet eden çiftin, gelinlik ve damatlığı da en çok konuşulan konuların başında geldi.

GELİNLİK DEĞERİ DUDAK UÇUKLATTI

Nazlı Kayı, nikah töreni için straplez tüy detaylı bir gelinlik tercih etti. Nazlı Kayı'nın nikah töreninde giydiği Oscar de la Renta imzalı gelinliğin yaklaşık fiyatı 12.000 dolar yani 107.720 TL olduğu söyleniyor.

PEŞ PEŞE PAYLAŞIMLAR YAPTILAR

Aşklarını göz önünde yaşayan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çifti, nikah töreninin ardından sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yaptı. Hacı Sabancı, nikah töreninde çekilen fotoğrafa "Karımla tanışın" notunu eklerken Kayı da "Kocamla" ifadesini kullandı. Aylardır evlilik hazırlığı yapan çift, önümüzdeki günlerde bir düğün de yapacak.

İşte nikah töreninden kareler...

Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı'nın gelinliğinin fiyatı belli olduHacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı'nın gelinliğinin fiyatı belli olduHacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı'nın gelinliğinin fiyatı belli olduHacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı'nın gelinliğinin fiyatı belli olduHacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı'nın gelinliğinin fiyatı belli olduHacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı'nın gelinliğinin fiyatı belli olduHacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı'nın gelinliğinin fiyatı belli olduHacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı'nın gelinliğinin fiyatı belli oldu Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı'nın gelinliğinin fiyatı belli oldu

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2021, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1