HADİSE, MEHMET DİNÇERLER'İN ANNESİ İLE TANIŞTI

Bir süredir aşk yaşadığı Mehmet Dinçerler'in ailesi tarafından istenmeyen gelin olduğu iddia edilen Hadise, müstakbel kayınvalidesi ile tanıştı. Şarkıcı, sevgilisi ve kayınvalidesiyle Beşiktaş'taki bir restoranda buluşup sohbet ederken ilk fotoğrafları da Söylemezsem Olmaz

HADİSE, MEHMET DİNÇERLER'İN ANNESİ İLE TANIŞTI

Ünlü şarkıcı Hadise, özel hayatındaki gelişmelerle gündemde kalmaya devam ediyor. Kaan Yıldırım ile ayrıldıktan sonra Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlayan Hadise'nin istenmeyen gelin olduğu ileri sürülmüştü. Bu konu hakkındaki sorulara da cevap vermeyen ikiliden sürpriz bir hamle geldi.

KAHKAHALAR HAVADA UÇUŞTU

Şarkıcı önceki gün müstakbel kayınvalidesi ve sevgilisiyle bir araya geldi. Hadise ve Mehmet Dinçerler'in annesi müstakbel kayınvalidesi Beşiktaş'taki İtalyan restoranında buluşarak hem yemek yedi hem de sohbet etti. Uzun uzun kahkahalı sohbet eden ikilinin enerjisinin uyduğu da gözlemlendi.

Hadise, Mehmet Dinçerler ve anne Dinçerler'in ilk görüntüsü de Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında ekrana geldi.

İstenmeyen gelin olduğu konuşulan Hadise, Mehmet Dinçerler'in annesi ile tanıştıİstenmeyen gelin olduğu konuşulan Hadise, Mehmet Dinçerler'in annesi ile tanıştıİstenmeyen gelin olduğu konuşulan Hadise, Mehmet Dinçerler'in annesi ile tanıştıİstenmeyen gelin olduğu konuşulan Hadise, Mehmet Dinçerler'in annesi ile tanıştıİstenmeyen gelin olduğu konuşulan Hadise, Mehmet Dinçerler'in annesi ile tanıştı Hadise, Mehmet Dinçerler'in annesi ile tanıştı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2021, 13:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1