HANDE ERÇEL POZLARIYLA MİLYONLARCA HAYRANININ NEFESİNİ KESTİ

Instagram'da 25 milyon takipçiye ulaşarak Türkiye'nin en çok takip edilen dizi oyuncusu konumunda olan Hande Erçel, milyonlarca hayranı için Amerika'da nefes kesen pozlar verdi.

HANDE ERÇEL POZLARIYLA MİLYONLARCA HAYRANININ NEFESİNİ KESTİ

Sen Çal Kapımı dizisinde tanıştığı Kerem Bürsin ile aşk yaşayan ünlü oyuncu Hande Erçel, Instagram paylaşımları ile dikkat çekiyor.

HANDE PAYLAŞTI, KEREM KAYITSIZ KALMADI

Güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde ABD'ye gitti. Erçel, New York'ta çekilen fotoğraflarını Instagram'dan paylaştı. Erçel'in New York pozlarına, sevgilisi Kerem Bürsin de ateş emojisiyle yorum yaptı. Instagram'da 25 milyon takipçisi olan Hande Erçel'in paylaşıma saatler içinde 3 milyona yakın beğeni geldi.

Hande Erçel pozlarıyla milyonlarca hayranının nefesini kesti

REKORA KOŞUYOR

Instagram'da takipçi sayısını sürekli artıran Hande Erçelrekora doğru koşuyor. Dizileri ile büyük popülerlik kazanan güzel oyuncu, Türkiye'nin en çok takip edilen dizi oyuncusu konumunda.

Hande Erçel pozlarıyla milyonlarca hayranının nefesini kestiHande Erçel pozlarıyla milyonlarca hayranının nefesini kestiHande Erçel pozlarıyla milyonlarca hayranının nefesini kestiHande Erçel pozlarıyla milyonlarca hayranının nefesini kestiHande Erçel pozlarıyla milyonlarca hayranının nefesini kesti Hande Erçel pozlarıyla milyonlarca hayranının nefesini kesti

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2021, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1