HANDE SARIOĞLU GÖĞÜS DEKOLTELİ POZUNU PAYLAŞTI, HERKES AYNI YORUMU YAPTI

Sunduğu bahis programında partneriyle yakınlaştığı görüntülerle gündem olan Hande Sarıoğlu, sosyal medya hesabından göğüs dekolteli bir pozunu paylaştı. Fotoğrafa telefonu ters çevirerek bakılmasını isteyen Sarıoğlu'na takipçilerinden 'Göğüslerden dolayı kalp şekli

HANDE SARIOĞLU GÖĞÜS DEKOLTELİ POZUNU PAYLAŞTI, HERKES AYNI YORUMU YAPTI

Dans videosundan dolayı Habertürk ile yollarını ayıran başarılı sunucu Hande Sarıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettiriyor. Geniş bir hayran kitlesine ulaşan Sarıoğlu, son olarak cesur göğüs dekolteli bir pozunu yayınladı.

"TELEFONU TERS ÇEVİRİN"

Instagram'da 316 bin takipçisi bulunan Hande Sarıoğlu, göğüs dekolteli kıyafetiyle verdiği poza "Telefonu ters çevirin" notunu yazdı. Sarıoğlu'nun paylaşımına yorum yapan onlarca kişi ise "Göğüslerden dolayı kalp şekli çıktı" yorumunu yaptı. Ünlü sunucunun paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Hande Sarıoğlu göğüs dekolteli pozunu paylaştı, herkes aynı yorumu yaptı

PARTNERİNİN AYAĞINI OKŞAMIŞTI

Sports Digitale YouTube kanalında program yapan Hande Sarıoğlu ile partneri Ertan Süzgün'ün geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bir bölümde ilginç anlar yaşamıştı. Sarıoğlu'nun ayağını okşayan Süzgün, peş peşe övgüler yağdırmıştı. Sarıoğlu ise "Bana mı yürüyorsun?" diyerek şaşkınlığını dile getirmişti.

Hande Sarıoğlu göğüs dekolteli pozunu paylaştı, herkes aynı yorumu yaptı Hande Sarıoğlu göğüs dekolteli pozunu paylaştı, herkes aynı yorumu yaptı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 13:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1