HANDE SARIOĞLU, ORYANTALDEN SONRA DANSA MERAK SARDI

Geçtiğimiz aylarda sosyal medyadan yayınladığı video sonrası Habertürk'ten kovulan spiker Hande Sarıoğlu, dikkat çeken bir paylaşımda daha bulundu. Oryantale merak salan Sarıoğlu, şimdi de dans kursunda başladı. Oryantal Didem'den ders alan Sarıoğlu'na Survivor'la ünlenen Al

HANDE SARIOĞLU, ORYANTALDEN SONRA DANSA MERAK SARDI

Geçen aylarda HaberTürk TV'de spor spikerliği yaparken sosyal medyadan dans ettiği videosunu paylaştığı için kovulan Hande Sarıoğlu'ndan dikkat çeken bir paylaşım daha geldi.

ORYANTAL DİDEM'DEN DERS ALIYOR

Dansa iyice merak saran Hande Sarıoğlu, oryantal Didem Kınalı'dan ders almaya başladı. O anları sosyal medyadan paylaşan Sarıoğlu, dikkatleri üzerine çekti.

"VERİYORUM ODUNU YANSIN"

33 yaşındaki Sarıoğlu, paylaşımına, "Oryantalle kesişen yollarımızı bir adım ileriye taşıdık. Durmamı mı bekliyordunuz? Geç bile kaldım. Veriyorum odunu yansın" notunu düştü. Hande Sarıoğlu'na dans dersinde, Survivor ile ünlenen Aleyna Kalaycıoğlu da eşlik etti.

Sarıoğlu beraber pozlarını paylaşıp "Oryantal team" notunu düşmeyi de ihmal etmedi.

Oryantal videosu sonrası işinden olan Hande Sarıoğlu, dansa merak sardıOryantal videosu sonrası işinden olan Hande Sarıoğlu, dansa merak sardıOryantal videosu sonrası işinden olan Hande Sarıoğlu, dansa merak sardıOryantal videosu sonrası işinden olan Hande Sarıoğlu, dansa merak sardı Hande Sarıoğlu, oryantalden sonra dansa merak sardı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2021, 23:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1